World of Warcraft

سیستم جدید رنکینگ بازی Hearthstone تا یک ماه دیگر منتشر میشود

سیستم جدید رنکینگ بازی Hearthstone تا یک ماه دیگر منتشر میشود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Hearthstone

سیستم جدید رنکینگ بازی Hearthstone تا یک ماه دیگر منتشر میشود

تغییرات بزرگی در راه است

سیستم رقابتی و رنکینگ بازی Hearthstone به زودی دست خوش تغییرات بزرگی خواهد شد اما این تغییرات برای بیشتر بازیکنان زیاد مهم نخواهد بود به جز بازیکنان جدید این بازی !

از زمان منتشر شدن این بازی سیستم رنکینگ این بازی بسیار ساده طراحی شده بوده است. تا به الان 25 رنک و 5 ستاره درهر رنک در نظر گرفته شده که با دریافت ستاره‌ها شما قادر به رقتن به رنک بعدی میشدید و رنک جدیدی را دریافت میکردید.

اما در  سیستم رنکینک جدید تمامی این سیستم تغییر میکند. این سیستم رنکینگ جدید که در ماه فوریه منتشر میشود اینبار به جای 25 رنک دارای 50 رنک است و افرادی که رنک پایینی دارند برای رسیدن به رنک بعدی تنها نیاز به 3 ستاره دارند. همچنین رنک‌های 16 تا 50 نیز برای رسیدن به رنک بعدی نیاز به سه ستاره دارند. این به این معنی است که هر بازیکنی برای رفتن به مدال پایین تر یا بالاتر با سه برد یا سه باخت بالاتر یا پایین تر میاید. همچنین رنک‌های 11 تا 15 به چهار ستاره و رنک‌های 1 تا 10 به پنج ستاره احتیاج دارند.

این اخبار از طریق پست رسمی شرکت بلیزارد منتشر شده و در ادامه اعلام شده که ادامه این روند به نظر بازیکنان بستگی دارد. این شرکت اعلام کرده سیستم رنکینگ جدید تا قبل از انتشار کمی بازیکنان را گیج کرده و با منتشر شدن این سیستم جدید همه متوجه جزئیات این سیستم جدید خواهند شد. در این میان تمامی تیم‌های حاضر در این رشته آرزو میکنند که این سیستم جدید رنک‌آپ کردن را برای بازیکنان عذاب‌آور نکند.

با منتشر شدن سیستم رنکینگ جدید رنگ تمامی بازیکنان 4 رنک از رنک قبلی آن‌ها کمتر باز میشود برای مثال اگر بازیکنی در حال حاضر در رنک 10 قرار دارد با منتشر شدن فصل جدید رنک او 14 با خواهد شد. همچنین بیشتر شدن تعداد رنک این بازی میتواند کمک شایانی به بازیکنان جدید کند تا زیاد در برابر بازیکنان قوی‌تر قرار نگیرندو این بازیکنان میتوانند در این شرایط استایل بازی خوبی را برای خود انتخاب کنند.

همچنین سیستم رنک دهی جدید برای هر رنک علامت جدیدی در نظر گرفته در صورتی علامت هر رنک در سیستم فعلی بسیار ساده طراحی شده است. در حال حاضر برنامه شرکت بلیزارد برای این بازی جالب به نظر میرسد و باید تا یکم فوریه برای این سیستم جدید صبر کرد تا شاهد نتایج این سیستم رنکینگ جدید باشیم.

Print
1474 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x