World of Warcraft

اخبار ورلد آف وارکرفت

پالادین در آپدیت 8.1 انیمیشن‌های جدیدی دریافت می‌کند

بعد از وارلاک، نوبت پالادین شد

مهرداد ولی زاده 0 220 رتبه مطلب: بدون رتبه

کلاس Warlock پیش از انتشار نسخه Battle for Azeroth انیمیشن‌های جدیدی را بدست آورد و طراحان بازی پیش از انتشار نسخه هشتم بازی World of Warcraft تغییرات قابل توجهی را منتشر کردند. حال خبر از تغییرات انیمیشن بر روی کلاس Paladin است. این تغییرات قرار است همراه با نسخه 8.1 بر روی سرورهای اصلی بازی قرار گیرند.

کناره‌گیری Mike Morhaime از ریاست Blizzard و جایگزینی نایب رئیس این کمپانی، J. Allen Brack

فصل جدید با مدیریت جدید

نوید زینل نیا 0 173 رتبه مطلب: 5/0

وبسایت تجاری Business Wire خبری را منتشر کرد که طی آن مشخص شد J. Allen Brack، تهیه‌کننده بازی World of Warcraft، با ارتقاع درجه به سمت ریاست کمپانی Blizzard رسیده است. او در کنار شغل قبلی‌اش، معاون رئیس این کمپانی بود.

بخش دوم Raid Finder آزاد شد

شش باس نسخه Battle for Azeorth را در بخش LFR به قتل رسانید

مهرداد ولی زاده 0 189 رتبه مطلب: بدون رتبه

از چهارشنبه هفته جدید بازیکنانی که به لول 120 رسیده‌اند و ilevel 320 دارند می‌توانند وارد Raid Finder Wing 2: Crimson Descent شوند. شما می‌توانید این بخش از LFR را در سه پست Tank، Healer و Damage Dealer به پایان رسانید.

افزایش قیمت دلار و رونق بازار فروش طلا در بازی World of Warcraft

ارزش طلا در بازی ورد آف وارکرفت از ریال و تومان بیشتر شده است

مهرداد ولی زاده 0 281 رتبه مطلب: 3/7

در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت دلار و ارزهای خارجی در ایران بوده‌ایم و این امر باعث شده است که تعداد زیادی از فارمرهای بازی ورد آف وارکرفت به جمع کردن و فروش طلا رو آورند.

گیلد Method صدرنشین اولین نسخه از اکسپنشن Battle for Azeroth

قتل G'huun در Mythic

مهرداد ولی زاده 0 234 رتبه مطلب: بدون رتبه

بالاخره ماراتون اولین رید اکسپنشن Battle for Azeorth بعد از هشت روز به پایان رسید. رید Uldir با اختلاف جزو سخت‌ترین ریدهایی بود که به عنوان اولین رید یک اکسپنشن جدید منتشر شده بود و گیلدهای Method و Limit به عنوان صدرنشینان این رقابت مطرح شدند.

RSS
1234