StarCraft II: Wings of Liberty

Starcraft2 همچنان از برترین ورزش‌های الکترونیک در سال 2019

Starcraft2 همچنان از برترین ورزش‌های الکترونیک در سال 2019
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Starcraft 2

Starcraft2 همچنان از برترین ورزش‌های الکترونیک در سال 2019

خبرهای خوب این بازی

 StarCraft 2 فقط ده سال پیش منتشر شد و انتشار این بازی یک دهه بعد از StarCraft اصلی بود. محبوبیت و طول عمر این بازی تا این لحظه از حداکثر بازی های دیگر فراتر رفته است و تا به حال خبری از کم شدن طرفداران این بازی منتشر نشده است.

StarCraft 2 یکی از محبوب ترین بازی‌ها در جهان است و میتوان این بازی را به عنوان یکی از بازی‌هایی موفق به سرگرم کردن گیمرها نام برد.

حالا در کنار این سرگرم کننده بودن بازی شرکت سازنده این بازی یعنی Blizzard اعلام کرده است که لحظلت مهیجی برای این بازی در راه است. گرچه این شرکت در پست توییتر خود توضیح خاصی نداده است اما تصور بسیاری از لحظات خوش برگزاری مسابقات StarCraft 2 World Championship Series  یا WCS این بازی است اما به جرات میتوان گفت که ممکن است Blizzard مانند همیشه سوپرایز غیر قابل پیش بینی برای این بازی داشته باشد.

در این مسابقات 8 بازیکن کره‌ای که در رده بندی‌ها در بهترین جایگاه هستند در این مسابقات حضور دارند و باید دید که روبرو شدن کره‌ای ها با یکدیگر چقدر میتواند جالب و جذاب باشد. سال گذشته نیز کره‌ای ها موفق به بردن جایزه نیم میلیون دلازی مسابقات شدند و مقدار پ مسابقات قبلی به حدی جوایز بالایی داشت که بازیکنان حاضر در رتبه‌های 10 این مسابقات نزدیک به 120هزار دلار جایزه دریافت کردند

هر ساله چهار مسابقه در سال در 4 فصل سال برگزار میگردد و طی آن بازیکنان برتر جوایز و امتیازات خود از این مسابقات را دریافت میکنند و بعد از این مسابقات طرفداران این بازی میتوانند شاهد مسابقات جهانی و بزرگ IEM Katowice و GSL باشند.

در طول این مسابقات، بازیکنان بهترین خود را برای دست یابی به جوایز بزرگ و امتیازات این مسابقات به نمایش خواهند گذاشت. خارج بحث مسابقات این سری شاهد حضور برند‌های بزرگی در این مسابقات هستیم که میتوان گفت اسپانسر‌های این مسابقات در تجارت خود از بهترین‌ها هستند و همکاری آن‌ها در این مسابقات تاثیر بزرگی در کیفیت بازی‌ها میگذارد.

این رویداد را میتوان بزرگترین رویداد سال نامید چرا که این بازی از بازی‌های ملی در کره به مشار میرود پس بنابراین بسیاری از بازیکنان بسیار ماهر در این مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد و طرفداران این بازی این مسابقات را با ذوق زیادی تمامشا خواهند کرد.

به عبارت دیگر،مسابقاتی که بین بازیکنان کره‌ای انجام میشود همیشه با حمایت طرفداران و اشتراگ گذاری صحنه‌های جذاب این مسابقات همراه است. Blizzard این مسابقات را برای اولین بار با کیفیت کامل 1080p ارائه خواهد داد، بنابراین امسال شاهد بازی‌های جذاب ترو با کیفیت تری خواهیم بود و باید گفت که پیشرفت این گیم به عنوان بازی‌ای که در سال 2020 ده ساله میشود بی نظیر است.

مطلب قبلی مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با یاسر کلالی معروف به XoneY
مطلب بعدی شهریار شاکی به تیم Mkers ایتالیا پیوست
Print
824 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x