StarCraft II: Wings of Liberty

پایان مرحله گروهی مسابقات WCS Final

پایان مرحله گروهی مسابقات WCS Global Final
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Starcraft 2

پایان مرحله گروهی مسابقات WCS Global Final

Serral و SpeCial تنها امید قهرمانی غربی‌ها

شب گذشته مرحله گروهی مسابقات 2018 WCS Global Finals به پایان رسید و هشت بازیکن برتر مرحله گروهی راهی بخش حذفی شدند. این رویداد که مهمترین تورنومنت رشته استارکرفت 2 است با مجموع جوایز 700،000 دلار به مدت 9 روز میزبان بهترین‌های جهان در این رشته خواهد بود.

طبق آخرین اخبار استارکرفت 2، این روزها بهترین‌های جهان در فصل جاری برای کسب عنوان قهرمانی مهم‌ترین رویداد سال در آناهایم، کالیفرنیا حضور دارند. بلیزکان مانند هر سال میزبان بهترین بازیکنان رشته‌های مختلف مانند استارکرفت 2، ورد آف وارکرفت و اورواچ است که در حال حاضر داغ‌ترین اتفاق در حال پیگیری مربوط به بازی پرطرفدار Starcraft است. جایی که فقط دو نماینده غربی به مرحله دوم رشته استارکرفت 2 راه پیدا کرده‌اند و توسط شش بازیکن کره‌ای محاصره شده‌اند.

این موضوع که بازیکنان کره‌ای جزو قدرت‌مندان رشته‌های RTS هستند، ثابت شده است و در حال حاضر امید تمامی طرفداران غربی این بازی به Serral است. نماینده‌ای قدرتمند که با چیزی بیش از 14،000 امتیاز در فصل جاری راهی این رویداد شده است و قدرت اصلی غربی‌ها در مقابل ارتش کره‌ خواهد بود. البته این نماینده فنلاندی در کنار خود بازیکن ترن بازی را از مکزیک به همراه دارد که با نام مستعار Special شناخته می‌شود. Special با بازی خوب خودش توانست در جایگاه دوم گروه D قرار گیرد و در سایه مدافع عنوان قهرمانی مسابقات به مرحله بعدی صعود کند. این بازیکن مکزیکی سال گذشته نیز به مرحله اصلی مسابقات WCS راه پیدا کرده بود که در جایگاه 3-4 این رویداد توسط soO متوقف شد.

در بین کره‌ای‌های راه یافته به مرحله حذفی Maru که با 14250 امتیاز راهی این رویداد شده است، یکی از مدعیان اصلی این رویداد است و پشت سر او بایستی به Stats و Rogue اشاره کرد. هر سه بازیکن به عنوان بازیکنان برتر گروه خود به مرحله اصلی راه پیدا کرده‌اند که Rogue تنها بازیکنی بوده است که در مرحله گروهی باخت را تجربه کرده است.

 

بخش گروهی WCS Finals 2018

 

بازی‌های مرحله حذفی قرار است از دوم نوامبر و در سالن اصلی رویداد بلیزکان برگزار شود. در این مرحله تیم‌ها تک حذفی و با فرمت best-of-three بایستی با رقبای خود روبرو شوند و فینال بزرگ که تعیین کننده قهرمان سال 2018 خواهد بود با فرمت best-of-seven پیگیری خواهد شد. قهرمان این دوره از مسابقات سهم 280،000 دلاری خود را دریافت خواهد کرد.

 

مرحله اصلی WCS Global Finals 2018

مطلب قبلی قهرمانی کره و چهارم شدن ایران در بازی‌های آسیایی 2018
مطلب بعدی انتظارات ما از Blizzcon 2018 چیست؟
Print
862 رتبه بندی این مطلب:
5/0

1 نظر در مطلب "پایان مرحله گروهی مسابقات WCS Global Final" ثبت شده است

0
0

Katina

استریمی‌که تو تلگرام میزارین کار نمی کنه

کل مسابقات قطع بود

لطفا برای حذفی فیکس کنید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x