StarCraft II: Wings of Liberty

ناکامی بانوان ایران در رشته CSGO در اولین راند مرحله انتخابی WESG APAC

ناکامی بانوان ایران در رشته CSGO در اولین راند مرحله انتخابی WESG APAC
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار CSGO

ناکامی بانوان ایران در رشته CSGO در اولین راند مرحله انتخابی WESG APAC

مغولستان اولین فینالیست منطقه

ساعاتی قبل اولین راند انتخابی WESG APAC در رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو بانوان به پایان رسید و متاسفانه نماینده جمهوری اسلامی ایران به دلیل انتخاب شدن سرور قزاقستان به عنوان میزبان اولین بازی این تیم با نماینده قزاق‌ها بازی را واگذار کرد.

یکی از بهترین اخبار منتشر شده برای منطقه ایران در مورد فصل جدید رویداد World Electronic Sports Games که به اختصار WESG نامیده می‌شود، اضافه شدن سهمیه بانوان ایرانی در رشته Counter Strike: Global Offensive وHearthstone بود. خبری که باعث شد بانوان ایرانی بتوانند برای اولین بار در یک رویداد بین‌المللی ورزش الکترونیک شانس خود را امتحان کنند و برای کسب مقام وارد میدان شوند. ولی در این بین اخبار بدی هم منتشر شد و بدترین آن‌ها تغییر نوع برگزاری بخش انتخابی بود. رویداد WESG 2018-2019 با توجه به اینکه چیزی بیش از 70 درصد مراحل انتخابی را به صورت برخط(آنلاین) میزبان خواهد شد، شانس صعود بازیکنان ایرانی را در تمامی رشته‌ها به شکل قابل توجهی کاهش داده است.

در صورتی که یکی از بازی‌های مطرح سبک FPS حال حاضر را تجربه کرده باشید، قطعا تاثیر زیاد پینگ در بازی خود را درک خواهید کرد. در حال حاضر بازیکنان زیادی در کشورمان وجود دارند که در کنار نداشتن تجهیزات گران‌قیمت اولیه مانند مانیتور، برای تمرین کردن در رشته‌های FPS با مشکل پینگ نیز روبرو هستند. این موضوع که برای صعود به مرحله اصلی یک رویداد بین‌المللی بایستی با پینگ بیش از 100 با رقبای خود روبرو شد نیز مشکل بزرگ دیگری است که قطعا کیفیت بازی‌های منطقه را به شدت کاهش می‌دهد.

با تمام این تفاسیر بانوان کشورمان که تیم آن‌ها با نام Pink Illusion شناخته می‌شود بعد از باخت در مقابل نماینده قزاقستان در اولین راند مرحله انتخابی WESG APAC در رشته کانتر استرایک گلوبال آفنسیو حذف شد. ولی این تیم هنوز یک شانس دیگر برای صعود به فینال انتخابی این منطقه خواهد داشت که در هفته جاری پیگیری خواهد شد.

 

لیست بازیکنان تیم ایران(بانوان):

  •  qt
  •  miss.blue
  •  arg_b98
  •  daisy
  •  Skittle

 

لازم به ذکر است که فرهاد "Raptor" حاجیان به عنوان مربی، این تیم را همراهی می‌کند.

از طرفی هم تیم LzBT که نماینده کشور مغولستان بود توانست بعد از قرار گرفتن در جایگاه اول این راند به فینال بخش انتخابی WESG APAC راه پیدا کند و در صورتی که تیم ایران در راند دوم مقام اول را کسب کند بایستی با این تیم روبرو شود.

 

براکت اولین راند رشته CSGO بانوان در تور WESG 2018-2019

 

 

Print
1364 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x