StarCraft II: Wings of Liberty

بازی رده‌بندی آخرین امید ایران برای کسب مدال در استارکرفت 2

بازی رده‌بندی، آخرین امید ایران برای کسب مدال در استارکرفت 2
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Starcraft 2

بازی رده‌بندی، آخرین امید ایران برای کسب مدال در استارکرفت 2

قهرمان جهان، نماینده ایران را راهی رده‌بندی کرد

شهریار شاکی قهرمان استارکرفت 2 در ایران و نماینده جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های آسیایی 2018 بعد از باخت 3:0 در مقابل نماینده کره جنوبی که چندین قهرمانی جهان را در کارنامه خود ثبت کرده است، چشم امیدش به مرحله نیمه‌نهایی برای کسب مدال خواهد بود.

شاکی توانست در بازی اول و سوم خود بازی خوبی را در مقابل نماینده کره جنوبی که با نام مستعار Maru شناخته می‌شود از خود به نمایش گذارد. این بازی که به صورت best-of-five و با نتیجه 3:0 به نفع نماینده کره جنوبی به پایان رسید، با حساسیت بالایی همراه بود. مهم‌ترین نکته، دیده شدن نماینده کشور ایران در مقابل صدرنشین رنکینگ کره جنوبی که در جایگاه دوم رنکینگ جهان قرار دارد، بود. شهریار شاکی که با نام مستعار DeMiGoD شناحته می‌شود در اولین بازی خود نمایش متعادلی داشت و بازی دوم را به صورت یک طرفه و با یک استراتژی سریع توسط Maru واگذار کرد. ولی در بازی سوم شاهد بازی بهتری بودیم و شاکی با حملات پیاپی به رقیب قدرتمند خود، بازی خوبی را ارائه داد. با این حال به دلیل تلفات زیادی که بعد از درگیری‌های پیوسته تجربه کرد، به دلیل کمبود منابع مجبور به تسلیم شدن و واگذار کردن این راند از مسابقات با نتیجه 3:0 شد.

شاکی بایستی بعد از مشخص شدن بازنده بازی نمایندگان دو کشور تایوان و ویتنام، آخرین بازی خود را جهت رده‌بندی در مسابقات انجام دهد. در صورت پیروزی در بازی بعدی، شاکی اولین مدال تاریخ ورزش‌های الکترونیک ایران را ثبت خواهد کرد.

لازم به ذکر است که نمایندگان کشورهای تایوان و ویتنام که با نام‌های مستعار Nice و MeomaikA شناخته می‌شوند به ترتیب در جایگاه‌های 19 و 51 رنکینگ جهانی بازی استارکرفت 2 قرار دارند.

 

براکت بازی‌های آسیایی 2018 در استارکرفت 2

مطلب قبلی صعود ایران به جمع چهار کشور برتر بازی استارکرفت 2 در بازی‌های آسیایی 2018
مطلب بعدی قهرمانی کره و چهارم شدن ایران در بازی‌های آسیایی 2018
Print
1271 رتبه بندی این مطلب:
3/5

1 نظر در مطلب "بازی رده‌بندی، آخرین امید ایران برای کسب مدال در استارکرفت 2" ثبت شده است

0
0

صادق موسوی

دمش گرم

خدایی بهترین بازیکن ای‌اسپرتز ایرانه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x