StarCraft II: Wings of Liberty

اخبار استار کرفت 2

مصاحبه اختصاصی مجله ورزش‌های الکترونیک با یاسر کلالی معروف به XoneY

نایب قهرمان غرب آسیا در رشته Starcraft 2

مهرداد ولی زاده 0 132 رتبه مطلب: 5/0

مجله ورزش‌های الکترونیک گپ کوتاهی را با یاسر کلالی، معروف به XoneY داشته است که در این مصاحبه به مشکلات ورزش الکترونیک در ایران و به خصوص شهر مشهد اشاره شده است.

نسخه 4.7.1 بازی Starcraft II منتشر شد

تغییرات کلی برای شروع فصل جدید

مهرداد ولی زاده 0 58 رتبه مطلب: 5/0

فصل چهارم سال 2018 ساعاتی قبل با انتشار نسخه 4.7.1 شروع شد. بعد از پایان مسابقات WCS Finals که در رویداد Blizzcon 2018 رخ داد، تمامی بازیکنان رشته Starcraft 2 خود را برای فصل جدید آماده می‌کردند که نقطه شروع آن این نسخه است.

شهریار شاکی و یاسر کلالی فینالیست‌های منطقه غرب آسیا در WESG

نمایندگان ایران راهی فینال انتخابی غرب آسیا شدند

مهرداد ولی زاده 1 182 رتبه مطلب: 5/0

دومین راند مرحله انتخابی تورنومنت WESG منطقه غرب آسیا دقایقی پیش به پایان رسید و یاسر "XoneY" کلالی نماینده کشورمان مقام اول را کسب کرد. این در حالی است که شهریار "DeMiGoD" شاکی نیز در راند اول این مسابقات مقام اول را کسب کرده بود و هر دو بازیکن راهی فینال بخش انتخابی غرب آسیا در رشته Starcraft 2 شدند.

تاریخی جدید با نام Serral

پایان 18 سال سلطه کره‌ای‌ها

مهرداد ولی زاده 0 83 رتبه مطلب: بدون رتبه

برای اولین بار در تاریخ بازی Starcraft 2 یک بازیکن غیر کره‌ای جام قهرمانی مسابقات WCS Global Finals را بالای سر برد. Serral بعد از کسب نتیجه 4:2 در مقابل Stats در فینال مسابقات، عنوان قهرمانی این رویداد را از آن خود کرد.

انتظارات ما از Blizzcon 2018 چیست؟

خبرهای جدیدی در راه است؟

ادوین آزادمهر 0 73 رتبه مطلب: بدون رتبه

بزرگترین رویداد Blizzard Entertainment ساعاتی دیگر شروع می‌شود و قرار است اخبار مهمی از این توسعه دهنده مهم منتشر شود. در اینجا نگاهی به آنچه انتظار می رود که در بخش ورزش الکترونیک این رویداد سالانه رخ دهد خواهیم داشت.

RSS
1234