Tom Clancy's Rainbow Six

آپدیت جدید بازی Rainbow 6 منتشر شد

آپدیت جدید بازی Rainbow 6 منتشر شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Rainbow Six

آپدیت جدید بازی Rainbow 6 منتشر شد

انتظار به پایان رسید

بعد از مدتی طولانی بلاخره طرفداران و کاربران این بازی شاهد آپدیت جدیدی هستند که بی شک آن‌هارا بیشتر از گذشته به این بازی وابسته خواهد کرد. به مناسبت سه ساله شدن این بازی بروزرسانی جدیدی منتشر شده که طی آن دو کاراکتر جدید به بازی اضافه شده‌ و همچنین یک مپ جدید نیز به این بازی اضافه شده است. این بروزرسانی امروز بر روی تمامی کنسول‌ها منتشر شده و تمامی کاربران این بازی میتوانند به امکانات جدید دسترسی داشته باشند. همچنین از تاریخ 11 دسامبر کاربران میتوانند محصولی به عنوان battle pass این بازی را خریداری نمایند که هنوز قیمت این محصول مشخص نشده است.

در ادامه به معرفی شخصیت‌ها و موارد اضافه شده میپردازیم:

شخصیت اولی که به این بازی اضافه شده است Nomad نام دارد که یک کاراکتر تهاجمی است و میتواند به راحتی از پشت دیوار‌ها و حفاظ‌ها به رقبا حمله کند. همچنین این کاراکتنر جدید توانایی جالبی دارد که میتواند با فعال کردن آن تمامی رقبا را به حالت knocked دربیاورد. توصیه میشود با این کاراکتر در فواصل دور شروع به جنگ کنید.

کاراکتر دومی که به بازی اضافه شده است Kaid نام دارد که در دسته مدافعین قرار میگیرد اما توانایی‌های این کاراکتنر دست کمی از یک مهاجم ندارد. این کاراکتر یکی از بهترین‌های این بازی به شمار میرود چرا که این کاراکتر توانایی محافظت کامل از اعضای تیم خود را دارد و در صورتی که بتوانید با Kaid به بهترین شکل بازی کنید هیچ راهی برای از پای در آوردن شما پیدا نخواهد شد.

مپ جدیدی هم به بازی اضافه شده است که نام آن Fortress است. مکان این مپ جدید طبق اخبار منتشر شده در مراکش است و انتظار میرود که این مپ به سرعت یه یکی از بهترین‌ها و محبوب‌ترین های این نسخه از بازی تبدیل شود.

و آخرین تغییر ایجاد شده در این بازی درست شدن بعضی از باگ‌های بازی است اما شرکت سازنده بازی اطلاغات دقیقی از این باگ‌ها نداده است. با این حال اگر طرفدار این بازی هستید میتوانید برای مدتی طولانی از امکانات جدید این بازی لذت کافی را ببرید

مطلب قبلی عوامل بازی Rainbow Six Siege اعلام کردند که می‌خواهند 30% از درآمد خود را با سازمان‌های حرفه‌ای تقسیم کنند
Print
165 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x