PlayerUnknown's Battlegrounds

سیستم پینگ جدید با پیام‌های رادیویی به بازی PUBG اضافه می‌شود

سیستم پینگ جدید با پیام‌های رادیویی به بازی PUBG اضافه می‌شود
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار pubg

سیستم پینگ جدید با پیام‌های رادیویی به بازی PUBG اضافه می‌شود

پابجی بالأخره سعی دارد سیستم پینگینگ جدید خود را به بازی اضافه کند که یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های ژانر بتل رویال به حساب می‌آید. با ارائه یک به‌روزرسانی جدید برای سرور‌های تست بازی پیام‌های رادیویی (Radio Messages) معرفی شده است. این یک سیستم پینگینگ مبتنی بر متن است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سرعت با هم‌تیمی‌های خود به وسیله یکی از هشت پیام موجود در بخش پیام‌های رادیویی ارتباط برقرار کنند.

با پیام‌های رادیویی، بازیکنان می‌توانند درباره متحدان دشمنان خود و فاصله آن‌ها هشدار ارسال کنند، مهمات بیشتری درخواست کنند یا مسیر حرکت خود را پینگ کنند تا سایر اعضای تیم از آن مسیر با خبر شوند. به علاوه، بازیکنان می‌توانند care package یا loot item را که روی زمین پیدا می‌کنند، پینگ کنند تا موقعیت آن‌ها را به هم‌‌تیمی‌های خود اعلام کنند.

در حال حاضر، ویژگی پیام‌های رادیویی تنها بر روی سرور تست PC در دسترس است، اما در آینده به سرور‌های لایو اضافه خواهد شد. برای باز کردن قسمت پیام‌های رادیویی، کاربران PC باید دکمه غلتک ماوس یا کلید F3 را نگه دارند. هم تیمی‌ها را می‌توانید به طور انفرادی از طریق پنجره Team Management روی حالت بی‌صدا قرار دهید.

علاوه بر سیستم پینگینگ جدید، در این به‌روزرسانی یک وسیله نقلیه جدید، اسلحه کمری Desert Eagle، کپسول‌های گاز قابل انفجار و توانایی برای گرفتن لبه‌ها به بازی اضافه شده است. توانایی برای گرفتن لبه‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از نرده‌ها یا پشت بام بالا بروند. با انتشار این به‌روزرسانی همچنین عملکرد بازی بهبود پیدا کرده و برخی باگ‌های موجود نیز رفع شده است.

مطلب قبلی اولین جام ملت‌ های PUBG به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد
مطلب بعدی اولین تریلر داستانی رسمی PUBG مانند جهنم تاریک است
Print
375 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x