PlayerUnknown's Battlegrounds

خلاصه نتایج روز اول مسابقات PUBG Nations Cup

خلاصه نتایج روز اول مسابقات PUBG Nations Cup
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار pubg

خلاصه نتایج روز اول مسابقات PUBG Nations Cup

رویداد بین المللی بازی پابجی

اولین دوره جام ملت‌های PUBG از دو روز پیش در سئول کره جنوبی آغاز شده است و با پایان یافتن اولین دور این رقابت‌ها، قصد داریم خلاصه نتایج روز اول را به اطلاع شما مخاطبان مجله ورزش های الکترونیک برسانیم.

روز اول رقابت‌های PUBG Nations Cup با پیروزی تیم ویتنام آغاز شد. تیم ویتنام موفق شد در اولین بازی با 16 kill در نقشه میرامار برنده شود و در بازی دوم تیم استرالیا با 5 kill پیروز میدان شد. در دور دوم تیم‌ها ادوات خود را تغییر دادند و به نقشه ارانگل برای سه بازی پایانی روز اول مسابقات تغییر مکان دادند که تیم روسیه، تایلند و کانادا توانستند دست پر از این رقابت‌ها بیرون آیند. همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، کره جنوبی فعلاً در صدر رقابت‌ها قرار دارد اما تیم ویتنام با فاصله کم در تعقیب این تیم است.

 

مسابقات PUBG Nations Cup

 

لیست برندگان روز اول رقابت‌های PUBG Nations Cup به شرح ذیل است:

بازی اول (مپ میرامار): تیم ویتنام

بازی دوم (مپ میرامار): تیم استرالیا

بازی سوم (مپ ارانگل): تیم روسیه

بازی چهارم (مپ ارانگل): تیم تایلند

بازی پنجم (مپ ارانگل): تیم کانادا

رقابت‌های جام ملت‌های بازی پابجی ادامه دارد و تیم‌های مختلف برای کسب جایزه 500،000 دلاری این مسابقات همچنان به تلاش خود ادامه می‌دهند. روز دوم این رقابت‌ها نیز مانند دور اول در پنج مسابقه برگزار می‌شود. جام ملت‌های پابجی برای اولین بار در سئول برگزار می‌شود و هدف از برپایی آن، گرد هم جمع شدن بهترین تیم‌های جهان است که همه به دنبال فرصتی هستند تا اثبات کنند که بهترین‌ها در جهان می‌باشند. برای دریافت جدیدترین اخبار ESMAG را دنبال کنید.

مطلب قبلی اولین تریلر داستانی رسمی PUBG مانند جهنم تاریک است
Print
98 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x