Overwatch

پیش نمایشی بر Grand Finals در رقابت‌های Overwatch League

پیش نمایشی بر Grand Finals در رقابت‌های Overwatch League
ربابه عبدالهی
/ دسته ها: اخبار Overwatch

پیش نمایشی بر Grand Finals در رقابت‌های Overwatch League

San Francisco Shock و Vancouver Titans در ورزشگاه چند منظوره ولز فارگو سنتر در فیلادلفیا به مصاف هم می‌روند. تیم برنده جایزه 1/1 میلیون دلاری رقابت‌های قهرمانی Overwatch League را از آن خود خواهد کرد. تیم‌های San Francisco Shock و Vancouver Titans توانستند با بهترین رکوردها رقابت‌های لیگ این فصل را پشت سر بگذارند و دو عنوان قهرمانی را نیز به دست آوردند.

با احتساب رقابت‌های حذفی، این دو تیم چهار بار در این فصل مقابل هم قرار گرفته‌اند. Vancouver Titans دو بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشت، ولی San Francisco Shock توانست در دو بازی آخر خود برنده میدان باشد و مهم‌تر از همه توانست تیم تایتان‌ها را با نتیجه‌ی 4 بر 2 در فینال بازی‌های حذفی Stage 2 شکست دهد. این تیم همچنین توانست تنها بازی رو در روی خود از زمان اجرای رول لاک 2-2-2 در آغاز Stage 4 را با پیروزی پشت سر بگذارد.

تیم San Francisco Shock در حالی وارد رقابت‌های Overwatch League شد که می‌دانست به خاطر سن بالای بازیکنان خود با مشکل مواجه خواهد بود. در نتیجه، آن‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا بتوانند به طور مداوم در فصل 1 پیروزی کسب کنند. با این حال، بعد از خاتمه دو مرحله‌ی اول با نتیجه 6-14، آن‌ها توانستند این فصل را با رکورد قابل احترام 11-9 در دو مرحله‌ی نهایی به پایان برسانند. در این مدت، San Francisco Shock همچنین Dae-hee "Crusty" Park را پس از جدایی از تیم Boston Uprising به عنوان مربی به خدمت گرفت. با مربی جدید و ایجاد برخی تغییرات آن‌ها توانستند شروع خوبی در فصل 2 داشته باشند.

آن‌ها در طول فصل 16 سوئیپ بیشتر از تیم‌های دیگر داشتند (تیم Vancouver Titans یازده سوئیپ داشت). در حقیقت، 16 سوئیپ تیم San Francisco Shock بیشتر از هر تیم دیگری در فصل گذشته است (تیم New York Excelsior با 14 سوئیپ پیشتاز فصل 1 بود)، علی‌رغم اینکه تیم‌ها 28 بازی در این فصل در مقایسه با 40 بازی سال گذشته انجام داده بودند. San Francisco Shock در مسابقات حذفی نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و هفت سوئیپ 4-0 در چهار بازی اول در این فصل دارد. این تیم از زمان باخت در دور افتتاحیه‌ی براکت برندگان در مقابل تیم Atlanta Reign توانسته است به طور مستقیم در 16 مپ در مسیر رسیدن به Grand Finals برنده شود.

هشت تیم در فصل دوم من جمله Vancouver Titans به مسابقات Overwatch League اضافه شده‌اند. پنج مورد از این تعداد به دور حذفی راه یافته‌اند و سه تیم توانسته‌اند به عنوان شش تیم برتر انتخاب شوند (Titans، Spark و Reign). تایتان‌های ونکوور امسال با پیروزی در بازی‌های اول خود (قبل از باخت در مقابل تیم San Francisco Shock در بازی‌های حذفی Stage 2) توانستند نامی برای خودشان دست و پا کنند. با این حال از زمان آغاز Stage 4 و رول لاک 2-2-2 آن‌ها به مراتب آسیب‌پذیرتر از گذشته ظاهر شده‌اند.

در طول فصل، بازیکن tank تیم Vancouver Titans یعنی Sang-beom "Bumper" Park مدت زمان 31 ساعت و 33 دقیقه بازی کرده است که پشت سر بازیکن support تیم San Francisco Shock یعنی Grant "moth" Espy در رده‌ی دوم قرار دارد. با این حال، او هنوز در بازی‌های دور حذفی برای تیم Vancouver Titans به میدان نرفته است. دلیل اصلی حضور Bumper به خاطر ملحق شدن Jang-hyeon "TiZi" Hwang به تیم در اواسط Stage 4 است. چنین حضور دیر هنگامی پس از شروع فصل ممکن است حاکی از این موضوع باشد که تایتان‌ها از بازی کردن Bumper با هیروی Orisa رضایت خاطر ندارند – کسی که در بازی‌های حذفی Overwatch League در رتبه‌ی دوم استفاده از هیروها قرار دارد.

مطلب قبلی تیم‌های CSGO و Overwatch در استرالیا تحت تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند
Print
356 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x