League of Legends

کمپانی Riot Games از اهدا جوایز در حین برگزاری مسابقات جهانی League of Legends خبر داد

کمپانی Riot Games از اهدا جوایز در حین برگزاری مسابقات جهانی League of Legends خبر داد
نوید زینل نیا

کمپانی Riot Games از اهدا جوایز در حین برگزاری مسابقات جهانی League of Legends خبر داد

جذب مخاطب، یکی از مهم‌ترین اهداف ریوت گیمز در جام‌جهانی امسال است

امروز Riot Games از اهدا جوایز به بینندگان به صورت آزمایشی، در حین برگزاری مسابقات جهانی League of Legends یا همان Worlds خبر داد. این اولین باری است که Riot تلاش دارد تا به بینندگان خود جایزه بدهد، در صورتی که در ورزش‌های الکترونیک بازی‌هایی مانند CSGO و Overwatch مدت‌هاست که این کار را انجام می‌دهند.

با در نظر گرفتن موفقیت این سبک جایزه در دو بازی ذکر شده، این می‌تواند یک قدم بزرگ برای Riot Games باشد. آن‌ها این موضوع را در قسمت تماشا بازی قرار دادند و به صورت رسمی نیز این را مطرح کردند:

مفتخر هستیم تا برای بالا بردن هیجان در مسابقات Worlds، سیستم اهدا جوایز را برای بینندگان راه اندازی کنیم. ما این موضوع را جدی گرفته‌ایم و برای آن برنامه طولانی مدت داریم. امیدواریم تا در آینده بتوانیم جوایز و ماموریت‌های بیشتری را فراهم کنیم تا حمایت بینندگان را در LoLEsports.com بدست بیاوریم.

طبق آخرین اخبار لیگ آف لجندز، "Watch Missions" نامی است که Riot برای آن انتخاب کرده که از 30 سپتامبر شروع شده و تا 10 نوامبر نیز ادامه خواهد داشت. بازیکنان و علاقمندان می‌توانند از طریق کانال‌های Twitch و Youtube که به LoLEsports.com متصل هستند بازی‌ها را تماشا کنند و در ازای آن توکن (Token) دریافت کنند. برای بدست آوردن این توکن‌ها حداقل 10 دقیقه تماشا برای هر بازی الزامی است.

قسمتی نیز برای این ماموریت‌ها تعبیه شده است. شما می‌توانیم از توکن‌هایی که بدست آورده‌اید برای باز کردن صورتک‌ها، آیکون‌ها و خیلی چیزهای دیگر استفاده کنید. این محصولات در حین برگزاری League of Legends Wolrds Championship در فروشگاه مربوطه، در دسترس خواهد بود.

 

منبع: vpesports
مطلب قبلی بازیکنان Team Liquid قهرمانان NA LCS Summer Split شدند
مطلب بعدی موافقت با تیم Astralis برای شرکت در لیگ قهرمانی اروپا
Print
723 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x