League of Legends

موافقت با تیم Astralis برای شرکت در لیگ قهرمانی اروپا

موافقت با تیم Astralis برای شرکت در لیگ قهرمانی اروپا
نوید زینل نیا

موافقت با تیم Astralis برای شرکت در لیگ قهرمانی اروپا

حضور سازمان استرالیس در بازی لیگ آف لجندز

لیگ قهرمانی اروپا با تیم Astralis برای شرکت در این لیگ موافقت کرد. این خبر توسط مفسر دانمارکی، مارتین "Deficio" لینگ تایید و به منابع ESPN اعلام شد.

در این شرایط، لینگ باید تصمیم بگیرد تا بین مفسری و قرار گرفتن در پست مهمی برای Astralis، از بزرگترین تیم‌های حال حاضر League of Legends، یکی را انتخاب کند.

طبق آخرین اخبار لیگ آف لجندز در ماه فبریه، لینگ اعلام کرد که قصد دارد به کار تمام وقتش در Riot Games خاتمه دهد و وقت بیشتری برای تیم آزاد اروپایی‌اش بگذارد. این تصمیم باعث شد تا او در فصل 2018 به عنوان یک مشاور فعالیت کند.

قبل از یکم جولای، لینگ به مدت دو هفته غیبت داشت. گفته می‌شد که او در طول این زمان با Astralis بوده و سعی داشته تا کاغذ بازی‌ها را برای حضور این تیم در Riot Games به پایان برساند.

حالا که این کارها به پایان رسیده، Astralis باید مبلغ 10.5 میلیون یورو (12.07 دلار) را در چند دوره، به Riot Games پرداخت کند تا حق امتیازش را بدست آورد. Astralis یکی از پنج تیمی است که به سازمان‌های موجود G2 Esports ،Fnatic ،Misfits ،Schalke 04 Esports و Team vitality در لیگ می‌پیوندد.

این سازمان در سال 2016 با قهرمانی تیم Counter Strike: Global Offencive خود معروف شد. مدیر و مسئولین این سازمان قدیمی، مانند Copenhagen Wolves و تیم‌های دیگر، فعالیتشان را بیشتر کردند تا جایی که تیمشان یکی از موفقترین تیم‌های حال حاضر CS:GO شد. در ماه سپتامبر سال جاری، آن‌ها موفق شدند دومین قهرمانی خود در مسابقات Major بازی CS:GO را بدست بیاورند.

لینگ، یکی از بازیکنان قدیمی و حرفه‌ای بازی League of Legends که بعدها به عنوان مفسر کارش را ادامه داد، در زمان مدیریت Jakob Lund Kristensen برای تیم Copenhagen Wolves بازی می‌کرد. Lund Kristensec حالا نائب رئیس یکی از شرکت‌های مادر Astralis است.

در جون 2015، لینگ به دلیل اتهام دستکاری قرارداد بازیکنان Copenhagen Wolves به مدت 4هفته از وظیفه گزارشگری‌اش کنار گذاشته شد. گفته می‌شد که او به دلیل رابطه نزدیکش با Lund Kristensen این کار را انجام داده است.

لیگ قهرمانی اروپا، پس از اینکه لیگ آمریکا شروع به آغاز همکاری با نام‌های بزرگی مانند Golden State Warriors ،Houston Rockets ،Texas Rangers و Cleveland Cavaliers کرد، تصمیم گرفت تا حق امتیازش را به سازمان یا شرکتی بزرگ به اشتراک بگذارد.

فصل جدید لیگ قهرمانی اروپا در ماه ژانویه سال 2019 با هدف سودآوری برای هردو لیگ و تیم‌های شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

منبع: ESPN
مطلب قبلی کمپانی Riot Games از اهدا جوایز در حین برگزاری مسابقات جهانی League of Legends خبر داد
مطلب بعدی تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT امتیاز شرکت در لیگ قهرمانی اروپا را دریافت نخواهند کرد
Print
279 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x