League of Legends

فینالیست‌های جام‌جهانی لیگ آف لجندز 12 آبان با یکدیگر روبرو خواهند شد

فینالیست‌های جام‌جهانی لیگ آف لجندز 12 آبان با یکدیگر روبرو خواهند شد
مهرداد ولی زاده

فینالیست‌های جام‌جهانی لیگ آف لجندز 12 آبان با یکدیگر روبرو خواهند شد

فینالی بدون حضور کره‌ای‌ها

مرحله اصلی جام‌جهانی لیگ آف لجندز که با حضور 24 تیم در حال پیگیری است بعد از چیزی نزدیک به یک ماه رقابت به فینال خود نزدیک می‌شود. فینالی که بدون حضور کره‌ای‌ها برگزار خواهد شد و دو تیم Fnatic و Invictus Gaming که در گروه D با یکدیگر هم گروه بوده‌اند بایستی با یکدیگر روبرو شوند تا قهرمان امسال را مشخص کنند.

هشتمین فصل مسابقات لیگ آف لجندز نیز رو به پایان است و طبق جدیدترین اخبار لیگ آف لجندز تیم‌های فینالیست در حال آماده شدن برای حضور در فینال این رویداد هستند. در هفت فصل قبلی این رویداد تیم‌های Fnatic، Taipei Assassins، SK Telecom T1، Samsung White و Samsung Galaxy عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرده‌اند که تیم SK Telecom T1 سه دوره قهرمانی را به نام خود ثبت کرده است. حال با نزدیک شدن به فینال هشتمین فصل مسابقات تیم Fnatic که بعد از هفت سال بار دیگر راهی فینال مسابقات شده است قرار است با نماینده چینی‌ها که اولین فینال خود را تجربه می‌کند روبه‌رو شود.

تیم‌های iG و Fnatic که در مرحله گروهی با یکدیگر هم گروه بوده‌اند با توجه به امتیاز مساوی که در گروه کسب کردند در یک بازی Tiebreaker که با برد تیم فنتیک به پایان رسید، این مرحله را به پایان رساندند. تیم Fnatic به عنوان صدرنشین گروه D راهی مرحله حذفی شد و تیم iG نیز در جایگاه دوم به مرحله بعدی صعود کرد.

 

مرحله گروهی (اصلی)

 

بعد از شروع مرحله حذفی این رویداد تیم Fnatic با کسب برد در مقابل تیم‌های Edward Gaming و Cloud9 توانست به فینال مسابقات Worlds 2018 راه پیدا کند. در سمت دیگر نماینده چینی این رویداد با کسب پیروزی در مقابل تیم‌های KT Rolster و G2 جواز حضور در فینال بزرگ جام‌جهانی لیگ آف لجندز 2018 را بدست آورد.

 

مرحله پلی آف

 

فینال جام‌جهانی لیگ آف لجندز قرار است روز سوم نوامبر در استادیوم مون-هاک، واقع در کره جنوبی برگزار شود. این استادیوم ظرفیت میزبانی از چیزی بیش از پنجاه هزار نفر تماشاچی را دارد. قهرمان این فصل از مسابقات در کنار کسب عنوان قهرمانی مسابقات جایزه 843،750 دلاری این رویداد را نیز بدست خواهد آورد.

علاقه‌مندان به دیدن بازی فینال این رویداد می‌توانند مراسم افتتاحیه فینال مسابقات و بازی‌های آن را به صورت زنده از طریق همین پست مشاهده کنند.

 

مطلب قبلی 48 ساعت تا پایان زمان ثبت نام پنجمین فصل مسابقات پرشین تورنومنت
مطلب بعدی گروه بندی مسابقات IeSF 2018 در رشته لیگ آف لجندز انجام شد
Print
205 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x