League of Legends

صعود تیم Cloud9 به مرحله گروهی مسابقات Worlds در رشته LoL

صعود تیم Cloud9 به مرحله گروهی مسابقات Worlds در رشته LoL
نوید زینل نیا

صعود تیم Cloud9 به مرحله گروهی مسابقات Worlds در رشته LoL

جام‌جهانی لیگ آف لجندز

تیم محبوب Cloud9 با پیروزی در برابر تیم‌های Gambit و Edward Gaming موفق شد در مرحله گروهی League of Legends Worlds Championship 2018 پیشروی کند. آن‌ها تیم Gambit را 2-3 و Edward Gaming را با نتیجه 0-3 از پیش رو برداشتند.

با اینکه Cloud9 تورنمنت را خیلی جالب آغاز نکرده بود، موفق شد با یک پیروزی زیبا در برابر Gambit کارش را با رکورد 4 برد و 0 باخت در مرحله گروهی به پایان برساند. در بازی اول، تیم C9 موفق شد با بازی و Jungling زیبا رابرت "Blaber" هانگ پیروز میدان شود. اما Gambit در بازی دوم اوضاع را تغییر داد و با کمک Midlaner خود مایکل "Kira" گارماش نتیجه بازی را 1-1 مساوی کرد.

از آنجایی که C9 احساس فشار می‌کرد، در بازی سوم دنیس "Svenskeren" جانسن را جایگزین Blaber کرد. با اینکه او به اندازه Blaber در بازی اول موفق نبود، ولی بازهم توانست با هیرو Taliyah کارش را انجام بدهد و تیمش را 1-2 جلو بیاندازد. در بازی چهارم اینبار Gambit بود که برای Jungler خود دنیل "Diamondprox" رشتنیکوف هیرو Taliyah را انتخاب کرد. او با بازی به سبک تهاجمی فشارهای زیادی را بر روی تیم حریف آورد و موفق شد برای Carry تیمش زاکاری "Sneaky" اسکودری زمان بخرد تا بازی‌ را برای Gambit به پایان برساند و دو تیم برای بازی پنجم و سرنوشت ساز آماده شوند.

متاسفانه در بازی آخر تیم Gambit موفق نشد تا به نتیجه مطلوب برسد. Kira و Diamondprox با هیروهای Malzahar و Olaf تمام تلاششان را انجام دادند اما در نهایت این C9 بود که پیروز از این بازی و کل سری خارج شد.

تیم‌های Cloud9 و Edward Gaming به همراه تیم‌های پیروز روز یکشنبه یعنی G2 و G-Rex به مرحله گروهی رویداد اصلی راه پیدا می‌کنند.

منبع: ESPN
مطلب قبلی تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT امتیاز شرکت در لیگ قهرمانی اروپا را دریافت نخواهند کرد
مطلب بعدی تیم Afreeca Freecs موفق به کسب اولین پیروزی خود در مسابقات جهانی شد.
Print
705 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x