League of Legends

تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT امتیاز شرکت در لیگ قهرمانی اروپا را دریافت نخواهند کرد

تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT امتیاز شرکت در لیگ قهرمانی اروپا را دریافت نخواهند کرد
نوید زینل نیا

تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT امتیاز شرکت در لیگ قهرمانی اروپا را دریافت نخواهند کرد

تغییرات جدید در فصل بعدی

تیم‌های Unicorns ،Giants و ROCCAT در فصل 2019 راه را برای 5تیم جدید باز می‌کنند و در این فصل از لیگ قهرمانی اروپا شرکت نخواهند کرد.

پس از اینکه لیگ قهرمانی اروپا در بازی League of Legends وارد همکاری با شریک‌های جدید شد و حق امتیازش را به آنان داد، سه تیم Unicorns ،Giants و ROCCAT دیگر نمی‌توانند در این لیگ شرکت کنند. آن‌ها باید با سازمان‌های جدید وارد همکاری شوند که به نسبت دردسرهای خودش را در پی دارد. مسئولین این تیم‌ها نظری ندادند و به نظر می‌رسد Riot Games نیز تمایلی به دریافت نظر از سوی آن‌ها را ندارد.

Unicorns ،Giants و ROCCAT به تیم‌های Splyce و H2k پیوستند تا جمع پنج تیم خارج شده از لیگ کامل شود. هرکدام از این تیم‌ها مبلغ قابل توجهی را برای خروج از لیگ دریافت کردند.

این سه تیم، از تیم‌ها و سازمان‌های قدیمی بازی League of Legends هستند. هر سه آن‌ها در بین سال‌های 2012 تا 2014 فعالیت خودشان را آغاز کردند و همیشه در لیگ قهرمانی اروپا شرکت داشته‌اند.

لیگ قهرمانی اروپا، پس از اینکه لیگ آمریکا در سال 2017 به تیم‌های حاضر در لیگش حق امتیاز داد، تصمیم گرفت تا وارد این سبک از برگزاری شود. خریداران جدید لیگ آمریکا تیم‌های بزرگ بسکتبال و راگبی مانند Golden State Warriors ،Houston Rockets ،Texas Rangers و Clevland Cavaliers بودند. در پاییز 2017 تیم‌های H2K و Unicorns در مورد لیگ قهرمانی اروپا صحبت کرده بودند.

لیگ قهرمانی اروپا از 24 تیم تشکیل می‌شود که تیم‌هایی از لندن، پاریس، برلین، اسپانیا و... در آن حضور خواند داشت. این لیگ قصد دارد تا ردپای لیگ آمریکا را دنبال کند و در همین راستا شراکتش را با برخی از سازمان‌ها پایان داد تا جا برای سازمان‌های مشتاق به همکاری باز شود.

منبع: ESPN
مطلب قبلی موافقت با تیم Astralis برای شرکت در لیگ قهرمانی اروپا
مطلب بعدی صعود تیم Cloud9 به مرحله گروهی مسابقات Worlds در رشته LoL
Print
289 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x