League of Legends

برند گوشی‌های هوشمند Oppo با League of Legends Esports همکاری می‌کند

برند گوشی‌های هوشمند Oppo با League of Legends Esports همکاری می‌کند
ربابه عبدالهی

برند گوشی‌های هوشمند Oppo با League of Legends Esports همکاری می‌کند

Riot Games در طی خبری اعلام کرده است که با برند تولیدکننده‌ی لوازم الکترونیکی چینی Oppo قرارداد امضا کرده است تا برند Oppo به عنوان اولین شریک جهانی تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند با League of Legends Esports همکاری داشته باشد.

سه تورنمنت جهانی که به صوت سالانه در رشته‌ی League of Legends برگزار می‌شوند، نام برند Oppo را در کنار خود یدک خواهند کشید. مسابقات All-Star Event، Mid-Season Invitational یا به اختصار MSI و مسابقات مورد انتظار قهرمانی جهان World Championship (که معروف به تورنمنت Worlds است) این سه تورنمنت را تشکیل می‌دهند. این همکاری از تاریخ 2 اکتبر آغاز خواهد شد که مصادف با اولین روز مرحله‌ی Play-In Stage مسابقات قهرمانی جهان LoL می‌باشد.

امسال Oppo جایزه Most Valuable Player (MVP) (به معنای ارزشمندترین بازیکن) را در هر دو تورنمنت MSI و Worlds به تیم برنده تقدیم می‌کند. همچنین Oppo Cam مسئولیت ضبط فیلم‌های پشت صحنه و مجموعه‌ی Welcome to the Rift را به عهده خواهد داشت که تیم‌ها و بازیکنان را در کانون توجه قرار می‌دهد. به غیر از این موارد، Oppo کمپین‌هایی تبلیغاتی نیز برپا خواهد کرد که این فرصت را به طرفداران می‌دهد تا شانس شرکت در یکی از سه رویداد مذکور را داشته باشند. این همکاری اولین سرمایه‌گذاری اوپو در حوزه‌ی ورزش‌های الکترونیک است که رئیس بخش بازاریابی جهانی این شرکت آن را به مثابه «یک حرکت بزرگ» برای هر دو شرکت تلقی کرده است.

این یک حرکت بزرگ برای Riot و Oppo است؛ این همکاری به ما این امکان را می‌دهد تا پیوند خود را با جوانان تقویت کنیم، چرا که در جشن پیروزی هر بازی به آن‌ها ملحق می‌شویم.

مدت قرارداد همکاری بین League of Legends Esports و برند Oppo پنج سال و تا سال 2024 خواهد بود.

مطلب قبلی کدام تیم‌ها گروه مرگ رقابت‌های جام جهانی League of Legends امسال را تشکیل می‌دهند؟
Print
457 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x