League of Legends

اطلاعات تکمیلی جهت دیدن پخش زنده بازی‌های پلی‌آف LCK Summer Split

اطلاعات تکمیلی جهت دیدن پخش زنده بازی‌های پلی‌آف LCK Summer Split
مهرداد ولی زاده

اطلاعات تکمیلی جهت دیدن پخش زنده بازی‌های پلی‌آف LCK Summer Split

مرحله حذفی مسابقات به زودی شروع می‌شود

بعد از هشت هفته بازی با زمان‌بندی فشرده در بازی لیگ آف لجندز بالاخره نتایج LCK Summer Split مشخص شد. با پایان بخش معمول، این رویداد وارد مرحله پلی‌آف خود شد.

با توجه به اینکه LCK Summer Split سهمیه حضور در مسابقات World Championship را شامل می‌شود، مرحله پلی‌آف این رویداد به یکی از پر طرفدارترین رویدادهای لیگ آف لجندز در کره تبدیل خواهد شد. در صورتی که شما طرفدار جدید بازی League of Legends هستید و یا جزو طرفدارانی هستید که به یاد‌آوری کوتاهی نیاز دارید، مجله ورزش‌های الکترونیک اطلاعات مورد نیاز در مورد این رویداد را برای شما گردآوری کرده است.

 

استریم

دو مجموعه OnGameNet و SPOTV قرار است که به زبان انگلیسی به استریم کردن بازی‌ها بر روی کانال توییچ LCK ادامه دهند و پخش زنده این بازی‌ها بر روی کانال یوتیوب LCK نیز قابل مشاهده است.

تیم‌ها

رده‌بندی تیم‌های LCK

 

پنج تیم برتر بخش رده‌بندی بسته با جایگاهی که در مرحله قبلی بدست آورده‌اند در بخش پلی‌آف قرار می‌گیرند. این تیم‌ها عبارتند از:

  • تیم KT Rostler
  • تیم Griffin
  • تیم KING-ZONE DragonX
  • تیم Gen.G
  • تیم Afreeca Freecs

 

زمان‌بندی

بازی‌های پلی‌آف LCK Summer Split در چهار روز برگزار می‌شود که هر روزپ یک راند از بازی‌ها برگزار می‌شود. سه راند اول مسابقات در سه روز متوالی برگزار می‌شود که اولین راند مسابقات 12 اگوست (21 مرداد) برگزار خواهد شد.

به منظور اجازه دادن به بازیکنان جهت شرکت در بازی‌های آسایی 2018 با 18 روز تاخیر برگزار خواهد شد. فینال مسابقات LCK قرار است 8 سپتامبر (17 شهریور)، یعنی ده روز بعد از مشخص شدن نتایج بازی‌های آسیایی برگزار شود.

 

نوع برگزاری

نوع روبرو شدن تیم‌ها در پلی‌آف LCK

 

نوع برگزاری مرحله پلی‌آف مسابقات LCK به صورت پلکانی است. بدین صورت که تیم‌ها بسته به جایگاهی که در مرحله قبلی قرار گرفته‌اند به مرحله بعدی راه پیدا می‌کنند. پنج تیم برتر در چهار راند متوالی با هم بازی می‌کنند تا قهرمان این رویداد را مشخص کنند. اولین راند مرحله پلی‌آف که با نام وایلد کارد (Wild Card) شناخته می‌شود بین تیم‌های چهارم و پنجم می‌شود. تیم برنده به راند دوم راه پیدا می‌کند و با تیم سوم مرحله قبل روبرو می‌شود. برنده راند دوم به راند سوم راه پیدا می‌کند و با تیم دوم رقابت خواهد کرد. در نهایت تیم راه یافته به فینال مسابقات، با تیم اول مرحله رده‌بندی، در آخرین راند روبرو می‌شود و قهرمان رویداد مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی مرحله وایلد کارد به صورت best-of-three خواهد بود و بازی‌های راند‌های دوم، سوم و چهارم به صورت best-of-five برگزار می‌شود.

طبق آخرین اخبار لیگ آف لجندز تیمی که قهرمان LCK Summer Split شود به عنوان اولین تیم کره‌ای در مسابقات World Championship سید دریافت می‌کند.

12 اگوست (21 مرداد) دو تیم Gen.G و Afreeca Freecs بایستی برای مشخص کردن برنده راند اول با یکدیگر رقابت کنند.

مطلب قبلی معرفی اسکین‌های جدید Irelia و Talon توسط Riot
مطلب بعدی تیم Afreeca Freecs تیم Gen.G را در کمترین زمان ممکن در هم کوبید
Print
201 رتبه بندی این مطلب:
5/0

1 نظر در مطلب "اطلاعات تکمیلی جهت دیدن پخش زنده بازی‌های پلی‌آف LCK Summer Split" ثبت شده است

0
0

حسن طباطبایی

بسیار بسیار زیبا و کامل

سپاس از لطف شما

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x