Heroes of the storm

اخبار هیروز آف استورم

شرکت بلیزار به طور رسمی پشتیبانی خود از بازی heroes of storm را قطع کرد

تغییرات ناگهانی

ادوین آزادمهر 0 1727 رتبه مطلب: 3/7

در روزهای گذشته اخباری منتشر شد که خبر از این میداد که شرکت blizzard قرار است که پشتیبانی کردن بازی heroes of storm را کنار بگذارد و همکاری خود را برای همیشه با شرکت سازنده این بازی قطع کند 

مانت Wonder William فردا از داخل بازی حذف می‌شود

طرفداران بازی Heroes of the Storm آخرین شانس خود را برای بدست آوردن این مانت خواهند داشت

مهرداد ولی زاده 0 635 رتبه مطلب: 5/0

امروز آخرین روزی است که طرفداران بازی Heroes of the Storm می‌توانند مانت Wonder William را در ازای 12،000 طلا بدست آورند. کمپانی بلیزارد در اعلامیه‌ای اعلام کرد که این مانت فردا از درون بازی حذف می‌شود.

انتظارات ما از Blizzcon 2018 چیست؟

خبرهای جدیدی در راه است؟

ادوین آزادمهر 0 1115 رتبه مطلب: بدون رتبه

بزرگترین رویداد Blizzard Entertainment ساعاتی دیگر شروع می‌شود و قرار است اخبار مهمی از این توسعه دهنده مهم منتشر شود. در اینجا نگاهی به آنچه انتظار می رود که در بخش ورزش الکترونیک این رویداد سالانه رخ دهد خواهیم داشت.

هیروهای رایگان بازی Heroes of the Storm در هفته سوم مهر

نهم اکتبر

مهرداد ولی زاده 0 658 رتبه مطلب: 4/0

هیروهای رایگان این هفته شامل Mephisto و دو کاراکتر Brightwing و Kerrigan که به تازگی تغییر کرده‌اند، می‌شود. این چهارده هیرو به مدت یک هفته در اختیار تمامی بازیکنان بازی Heroes of the Storm قرار می‌گیرند که چهار کاراکتر فقط در اختیار بازیکنانی که به سطح مورد نظر رسیده‌اند، قرار خواهد گرفت.

جوایز بلیزکان 2018 منتشر شدند

مانت، اسپری و بنر جدید

مهرداد ولی زاده 0 599 رتبه مطلب: بدون رتبه

در بروزرسانی اخیر بازی Heroes of the Storm جوایز مربوط به رویداد بلیزکان 2018 به بازی اضافه شد. این جوایز شامل یک مانت، اسپری و بنر می‌شود.

RSS
12