General

Valve در پی متصل شدن به تلوزیون اسرارآمیز Steam

Valve در پی متصل شدن به تلوزیون اسرارآمیز Steam
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار عمومی

Valve در پی متصل شدن به تلوزیون اسرارآمیز Steam

استیم تی‌وی چیست؟

آیا Valve می‌تواند سرویس جدیدی به نام Steam TV را راه‌اندازی کند؟ به نظر می‌رسد که به تازگی آدرسی به این نام ساخته شده است، و پس از کمی پیگیری، سرنخ‌ها ما را به سمت Valve برمی‌گرداند.​

Pavel Djundik، سازنده Steam، امروز توییتی را منتشر کرد و تایید کرد که " بله، Steam.TV واقعیت دارد ". او در ادامه آدرس را نیز منتشر کرد، ولی خبری از سرویس‌ها و خدمات آن نشد. در این آدرس فقط جمله "Welcome to Steam.TV " (به تلوزیون استیم خوش‌آمدید) نوشته شده است تا زمانی که سایت شروع به فعالیت کند.

PCGamesN در این میان خیلی سریع پی برد که جواز Steam.tv به جامعه استیم برمی‌گردد. این موضوع مقداری عجیب بود، زیرا سایت‌هایی مثل Steam Store هم در نهایت به سایت اصلی متصل هستند. از درز اطلاعات درباره این صفحه جلوگیری شده است، اما دامنه آن خریداری شده و به همان نامی است که Valve برای سایت بازی کارتی خود یعنی Artifact خریداری کرده بود.

بر اساس اسم و بازگشت لینک‌های آن به صفحه استیم، خیلی جالب می‌شود اگر Steam.TV راه Twitch را پیش بگیرد و بازیکنان توانایی استریم کردن را در آن داشته باشند. اما با توجه به اسم آن، می‌تواند خدمات مختلفی را به مصرف‌کنندگان ارائه بدهد و تا زمانی که قطعی نشود نمی‌توانیم دقیق در موردش چیزی بگوییم.

کمپانی Valve در حال حاضر سرش بسیار شلوغ است. آن‌ها به تازگی Firewatch develpers Campo Santo را از Olly Moss خریداری کرده‌اند; همچنین این کمپانی در حال آماده شدن برای ارائه بازی کارتی Dota 2، یعنی Artifact است، که بزودی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. Steam.TV بسیار اسرارآمیز است و تا زمان قطعی شدن آن، منتظر هرگونه جزئیاتی از سمت ما باشید.

منبع: usgamer
مطلب قبلی پیکتوگرام ورزش‌های الکترونیک در بازی‌های آسیایی 2018 رونمایی شد
مطلب بعدی PAX Aus 2018، میزبان رویداد WESG در منطقه اقیانوسیه
Print
1033 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x