General

Revan کاپیتان تیم EG در بازی COD:BO4 شد

Revan کاپیتان تیم EG در بازی COD:BO4  شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

Revan کاپیتان تیم EG در بازی COD:BO4 شد

حضور باهوش ترین بازیکن دنیا در تیم EG

طبق اخبار منتشر شده از سازمان EG یکی از بهترین و باهوش‌ترین بازیکنان این بازی که در مسابقات قبل به عنوان آنالیزور مسابقات در رویداد‌ها حضور داشته اینبار به عنوان مربی تیم EG در صحنه‌های ورزش‌های الکترونیک دیده خواهد شد.

با این اتفاق این بازیکن و مربی دوست داشتنی برای اولین بار در طول بازی حرفه‌ای خود به یکی از تیم‌های محبوب آمریکایی پیوسته که مطمئنا شاهد رخ دادن بهترین اتفاقات در این تیم خواهیم بود.

همچنین این بازیکن اعلام کرده با بستن این قرارداد دیگر به عنوان آنالیزور در مسابقات پیش‌رو در سال 2019 حضور نخواهد داشت و باید تیمش را برای رسیدن به بالاترین مقام‌ها در مسابقات دنبال کند.

تمامی طرفداران این تیم به این خاطر از حضور این بازیکن در تیم خوشحال هستند که این بازیکن 25 ساله در جمع باهوش ترین بازیکنان طول تاریخ این بازی حضور دارد و تیم EG با استفاده از تجارب این بازیکن به شدت متحول خواهد شد.

همچنین سازمان EG در پستی علت جذب این شخص را موارد ذکر شده اعلام کرد. تمامی بازیکنان این تیم هم در فضای مجازی خود ضمن تبریک به این بازیکن اعلام کردند که از حضور Revanدر ترکیب این تیم خوشحال هستند و امیدوارند که این بار با این بازیکن بتوانند جزو بهترین‌های این بازی در جهان باشند.

مطلب قبلی فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران منتشر شد
مطلب بعدی God of War 4 بهترین بازی سال 2018
Print
211 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x