General

EA بازیکنان ایرانی را بن کرد

EA بازیکنان ایرانی را بن کرد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

EA بازیکنان ایرانی را بن کرد

مسائل سیاسی گریبان‌گیر بازیکنان ایرانی شد

از زمان انتشار دو بازی Apex Legneds و Anthem بازیکنان ایرانی بر روی هر کنسولی موفق به وصل شدن به بازی نبودند. تا قبل از انتشار این دو بازی هیچگونه مشکلی وجود نداشت اما حالا در این اوضاع بازیکنان ایرانی برای بازی کردن Apex Lengeds و بازی‌های دیگری از این شرکت سازنده با Error زیر مواجه میشوند.

این مشکل همگانی بازیکنان ایرانی است و در توییتر هر بازیکن ایرانی در حال بیان کردن این موضوع است. در حال حاضر تنها راه بازیکنان ایرانی استفاده از VPN است تا به آی پی کشور دیگری بتوانند به این بازی متصل شوند اما استفاده از این روش پر دردسر است و حتما در بازی با مشکل پینگ بالا مواجه خواهید شد که این موضوع اوضاع را برای تمام ایرانیان نگران کننده میکند.

در ادامه میتوانید صحبت بازیکنی ایرانی را با پشتیبانی EA بخوانید و جواب و رفتار عجیب و غیر جرفه‌ای پشتیبانی را مشاهده کنید.

همچنین به این موضوع در جایی دیگر به شکل زیر پاسخ داده شده است.

طبق اخبار منتشر شده همین موضوع در یوبی سافت نیز در حال رخ دادن است و ظاهرا ایرانیان نمیتوانند The Division 2 را در کشور خود بازی کنند.

هر روزه شاهد اتفاقات این چنینی در قبال ایرانیان هستیم و شرکت سازنده باید بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی از تمامی گیمرها در هر جای دنیا حمایت کنند. گرچه بودن فشار زیاد بر روی EA از طرف دولت آمریکا میتواند دلیل این اتفاق باشد اما ان اتقاقات میتوانست با محترمانه تر از الان رخ دهند.

مطلب قبلی تمام چیز‌هایی که باید از بازی Apex Legends بدانید
مطلب بعدی چین ورزش‌های الکترونیک را به عنوان یک حرفه شناخت
Print
1003 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x