General

کمپین اجازه ایرانیان برای بازی کردن Apex Legends رو به 35 هزار نفری شدن است .

کمپین اجازه ایرانیان برای بازی کردن Apex Legends رو به 35 هزار نفری شدن است .
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

کمپین اجازه ایرانیان برای بازی کردن Apex Legends رو به 35 هزار نفری شدن است .

بازیکنان ایرانی در انتظار رفع محدودیت‌های این بازی

در روز‌های گذشته کمپینی در سایت Change.org با عنوان Let Iranian Gamers Play Apex راه اندازی شد که هدف این کمپین آزاد شدن این بازی برای بازیکنان ایرانی بود تا گیمرهای ایرانی این بازی را بدون هیچ محدودیتی بازی کنند و طی همین موضوع شاهد جمع شدن بیش از 32 هزار امضا برای به تحقق رسیدن این هدف بودیم .
در هفته‌های پیش دیدیم که بازیکنان ایرانی که در حال بازی کردن Apex بودند دچار مشکل وصل شدن به بازی شدند و معلوم شد که این بازی برای ایرانیان وارد محدودیت شده است و برای استفاده از این بازی باید از Vpn استفاده میکردند که این موضوع برای بیشتر بازیکنان ایرانی ممکن نیست.
این کمپین در 23 فوریه آغاز شد و تنها چند ساعت بعد 10هزار امضا برای این موضوع جمع‌‌آوری شد اما این پایان حمایت‌ها نبود و در حال حاضر شاهد حضور 32 هزار نفر در این کمپین هستیم که همه به دنبال رفع محدودیت‌های این بازی برای ایرانیان هستند.
کشور ایرانی نزدیک به 28 میلیون گیمر دارد که 40 از این گیمرها از کاربران بازی‌های آنلاین هستند و تا به حال نزدیک به 32 هزار نفر علاقه خود به این بازی و ناراحتی خود را از محدود شدن این بازی در ایران نشان داده‌اند.
طبق اخبار منتشر شده از افراد حاضر در این کمپین انجام این بازی در ایران بسیار مشکل است و با توجه به مشکلات اینترنتی موجود در این ایران تقریبا استفاده از این بازی غیر ممکن شده است.
تنها بازیکنان محدودی هستند که در ایران میتوانند از این بازی استفاده کنند که این دسته از بازیکنان با استفاده از VPN این کار را انجام میدهند و همان طور که پیداست انجام این بازی با VPN میتواند مشکلاتی مانند بالا رفتن پینگ و قطع شدن بازی را در پیش داشته باشد.
این کمپین تنها یک در خواست ساده دارد و آن این است که بازیکنان ایرانی بتوانند در این بازی حضور داشته باشد و مانند تمامی کشور‌های دیگر اجازه داشتن تجربه بازی‌های بزرگ و جهانی را بچشند.
برای پیوستن به این کمپین میتوانید از لینک استفاده کنید.

مطلب قبلی هیپ هاپ و esports: ترکیبی از بهشت
مطلب بعدی جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور
Print
1519 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x