General

چه چیزهایی برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای نیاز دارید؟

چه چیزهایی برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای نیاز دارید؟
آرش جهانی
/ دسته ها: اخبار عمومی

چه چیزهایی برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای نیاز دارید؟

تمامی مواردی که نیاز دارید

تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای کار واقعا سختی است و توضیح دادن در مورد آن کمی دشوار تر؛ اما میتوان گفت بر خلاف تصور مردم تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای تنها تمرین کردن یک یا دو بازی نیست. همچنین تصور دیگری که مردم دارند این است که در کنار تمرین زیاد باید به یک تیم بزرگ راه پیدا کنند تا جزو بهترین‌ها محسوب شوند که این فکر هم کاملا اشتباه است.

به طور کلی میتوان گفت برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای شما نیاز به داشتن استعداد در بازی دارید و همچنین در کنار استعداد موردی که نیاز دارید مهارت و درک بازی و بازیکنان آن بازی است.

حقیقت این است که شما باید به یاد داشته باشید که در کنار شما صدها و هزاران بازیکن دیگر وجود دارند که هدف شمارا دنبال میکنند و به همان شکلی که پیش میروید برای رسیدن به بهترین‌ها تلاش میکنند. این بازیکنان هیچ نقطه قوت خاصی نسبت به شما ندارند و فرق شما در میزان درست انجام دادن مواردی است که شاید هیچگاه به آن ها توجهی نداشته‌اید.

در ادامه مطلب تمامی فاکتور‌هایی که شمارا به یک بازیکن حرفه‌ای و خاص تبدیل میکند را بررسی میکنیم.

احترام گذاشتن

احترام گذاشتن به هر بازیکنی از مواردی است که هر بازیکن بزرگی در دنیا آن را رعایت کرده است که این مورد شامل حرف زدن و برخورد کردن با بازیکنان در بازی‌ها میشود. احترام گذاشتن به بازیکنان و حریفان موردی است که باعث میشود در درجه اول خود شما حس خوبی به بازی و کاری که انجام میدهید داشته باشید. شاید باور نکنید اما در بیشتر موارد افراد فکر میکنند که نسبت به حربف با حربفان خود بسیار بهتر هستند و حرکات ناشایستی را انجام میدهند اما کاری که شما باید انجان دهید این است که جوری با حریفان خود برخورد کنید که دوست دارید بقیه بازیکنان آن رفتار را با شما داشته باشند. این موضوع باعث میشود که شما به سمت پیشرفت در بازی پیشروی کنید و جایگاه بهتری را در بازی مورد علاقه خود داشته باشید.

بازی تیمی

بازی‌هایی هستند که نیاز به این مورد ندارند اما بعضی بازی‌ها بدون داشتن بازی و هماهنگی تیمی هیچ معنایی نداردن و تمام زیبایی آن بازی‌ها به وجود حرکات تیمی بازیکنان است. این نوع بازی همیشه ملزم به رعایت مواردی مانند مورد قبلی هستند تا بازی لذت بخشی را بتوان تجربه کرد. چیزی که در مورد بازی تیمی وجود دارد این است که درک کنید تمامی بازیکنان در یک بازی به دنبال برد و هبجان هستند پس اگر در بازی‌ها حرکات تیمی بیشتری داشته باشید و سعی در راهنمایی کردن تیم خود کنید احتمال بردن شما در آن بازی بیشتر خواهد بود.

ناامید نشدن از شرایط سخت

همیشه به یاد داشته باشید که نباید هدف خود از بازی کردن را فراموش کنید و برای رسیدن به آن هدف باید به شدت تلاش کنید. پس همیشه هدف های خود را در ذهن داشته و هیچگاه ناامید نشوید چرا که گاهی ممکن راهی که میروید سختی‌های زیادی را به همراه داشته باشد.

پشتکار

این مورد مکمل مورد قبلی است چرا که ما هیچکسی را نمیشناسیم که بدون تلاش و پشتکار موفق به رسیدن به هدف خود شده باشد پس هیچ چیزی نباید مانع رسیدن شما به هدفتان شود و باید برای آرزو‌های خود بجنگید. برای مثال اگر رنک پایینی در بازی دارید و میخواهید که پیشرفت کنید ممکن است چند سالی را برای رسیدن به هدف تلاش کنید اما در نهایت شمایید که از نتیجه کارتان خشنود خواهید بود.

تجهیزات

و اما مورد آخر راجع به تجهیزات شماست که اهمیت زیادی دارد. تجهیزات خوب به شما استعداد نمیدهد اما داشتن این مورد میتواند در کیفیت بازی شما تاثیر بزرگی داشته باشد. برای مثال در بازی مانند CSGO داشتن فریم 120 با 140 تفاوت زیادی دارد که شاید خود شما این موضوع را به راحتی احساس نکنید.

در نتیجه با داشتن امکانات ضعیف پیشرفت کردن در بازی مورد علاقتان کمی کار سختی است و باید تلاش کنید که تجهیزات کامل تر و بروزتری را فراهم کنید.

 موارد بالا مهم ترین نکاتی بودند که برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای به آن‌ها احتیاج دارید.

مطلب قبلی اخبار مهم این هفته ورزش‌های اکترونیک
مطلب بعدی برترین رشته‌های ورزش الکترونیک در سال 2018
Print
141 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x