General

پربیننده‌ترین بازی‌ها در Twitch و Youtube Gaming

پربیننده‌ترین بازی‌ها در Twitch و Youtube Gaming
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار عمومی

پربیننده‌ترین بازی‌ها در Twitch و Youtube Gaming

این رنکینگ مربوط به بخش رقابتی بازی‌هایی است که در جدول مشاهده می‌کنید و استریم‌های معمولی بازیکنان مطرح در آن لحاظ نشده است. فقط مقدار ساعت استریم مسابقات در پلتفرم‌های Twitch و Youtube Gaming را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است که استریم‌های بخش رقابتی نیز، فقط بر روی کانال‌های رسمی محاسبه شده است و استریم بازیکنان حرفه‌ای که برای مطرح کردن بازی‌ها انجام شده است در آن لحاظ نشده است.

کانال‌های eSports در یوتیوب نیز فقط مواردی که به صورت انحصاری در حال پخش بخش رقابتی هستند را شامل می‌شود و صد کانال برتر این پلتفرم محاسبه شده است.

این رنکینگ توسط Newzoo’s Game Streaming Tracker تهیه شده است. این مجموعه فعالیت قابل توجهی را بر روی رفتار و اتفاقات گیمینگ در Twitch و Youtbe Gaming دارد و آمار جالبی را بدست آورده است.

 

 

نکته قابل توجه صدرنشینی بازی DOTA2 در 2 ماه اخیر است. بازی که شروع خوبی را در تمامی بخش‌های استریمینگ تجربه کرده است و با ظهور بازی‌هایی مانند Fortnite و PUBG که با سبک متفاوتی نسبت به این بازی کار خود را شروع کرده‌اند، کاربران زیادی به تماشای محتوای خود جذب کرده‌اند. البته همانطور که می‌توانید پیش‌بینی کنید، بازی Fortnite در بخش استریم‌های عمومی با قدرت زیادی صدرنشین است و این آمار فقط به بخش رقابتی و یا همان eSports مربوط  است.

مطلب قبلی شروع به کار سومین فصل مسابقات WESG در کوالالامپور اعلام شد
مطلب بعدی عضویت آلمان در International Esports Federation
Print
1230 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x