General

پربازدیدترین عناوین توییچ در ماه January

پربازدیدترین عناوین توییچ در ماه January
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

پربازدیدترین عناوین توییچ در ماه January

پربازدید‌ترین‌های سال جدید

در این ماه شاهد نزدیک شدن بازدید بازی LOL به بازی Fortnite بودیم و همچنین عنوان Just Chatting در این ماه با پیشرفت چشم گیری به یکی از پر بازدیدترین‌ها تبدیل شد.

در لیست زیر عناوینی که بیشترین بازدید را داشته‌اند را میتوانید مشاهده کنید:

با شروع سال 2019 نیز با هم شاهد پربازدید بودن بازی Fortnite بودیم که این موضوع زیاد عجیب نبود و این آمار بالای بازدید در سال 2018 هم جریان داشت چرا که بازدید بازی‌های سبک بتل رویال در سال قبل از 39M Hours به 94.12M رسید.

در این لیست بعضی بازی‌ها با کمترین بازدیدها مواجه هستند که بدترین خبر این لیست میتواند همین موضوع باشد. برای مثال در اولین ماه میلادی بازی Cs:go با کمترین میزان بازدید همراه بود که این موضوع میتواند به دلیل برگزاری دو میجور بازی Dota2 باشد که بازدید زیادی هم در توییچ داشت.

همچنین یکی از دلایلی که بازی LOL در این ماه رقابت سنگینی با Fortnite داشت برگزاری مسابقات  LOL Championship Series و مسابقات LOL European Championship است که در این ماه بازدید زیادی را در توییچ به خود اختصاص داد.

در کنار این دو بازی Just Chatting به یکی از عناوین پر بازدید توییچ تبدیل شد و این رشد بازدید به حدی به سرعت اتفاق افتاد که باعث تعجب بسیاری از کاربران شد.

این ماه در توییچ شاهد رقابت شدید بین مسابقات ورزش‌های الکترونیک در رشته‌های مختلف و استریمر‌ها بودیم اما باز با اینکه بسیاری از استریمرهای محبوب Fortnite در استراحت به سر میبرند باز هم هیچ مسابقه‌ای نتوانست رکورد بازدید بازی Fortnite را بزند. با این اوضاع رکورد بازی‌های battle royal برای تمامی بازی‌ها به نوعی دست نیافتنی است و حتی بازی LOL با وجود مسابقات جهانی و بزرگ حریف این بازی‌ها مخصوصا Fortnite نمیشود.

در آخر نیز Just Chatting تنها به این مقدار بازی رضایت نداده است و ظاهرا حرف زدن با کاربران یکی از مواردی است که همه را سرگرم کرده و به همین خاطر بازدید این عنوان از 56.39M به راحتی به 65.95M رسیده است.

مطلب قبلی ماده سیزده قوانین کپی‌رایت برای Twitch دردسر ساز شد
مطلب بعدی Apex Legends در 8 ساعت 1 میلیون بازیکن جذب کرد
Print
1241 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x