General

نسخه 7.30 بازی Fortnite منتشر شد

نسخه 7.30 بازی Fortnite منتشر شد
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

نسخه 7.30 بازی Fortnite منتشر شد

آخرین بروززسانی‌های فصل هفتم

گرچه فصل هفتم این بازی تمام شده به نظر میرسد اما Epic Games هنوز هم برای بازیکنان در این فصل سوپرایز‌های جدیدی دارد و قرار است که قبل از انتشار فصل هشتم این بازی باید شاهد نسخه جدیدی در فصل هفتم باشیم.

با این که شرکت سازنده این بازی اخبار دقیقی از جزئیات به روزرسانی این هفته منتشر نکرده است اما با توجه به اطلاعات اندکی که موجود است در این بروزرسانی شاهد آیتم جدیدی به نام Bottle Rockets خواهیم بود.

با اینکه این بروزرسانی ممکن است آخرین بروزرسانی این فصل از بازی باشد اما مثل انکه شرکت سازنده میخواهد آیتم جدیدی را در این بازی امتحان کند. از این آیتم جدید اطلاعات دقیق تری منتشر نشده است و تنها در بخش اخبار این بازی عنوان به زودی برای این آیتم جدید ذکر شده است و تنها تعریف موجود از این آیتم جدید در اخبار بازی جمله‌ی پرسروصدا و نورانی و خطرناک است.

شرکت Epic در توییتر نیز اعلام کرد که این نسخه فردا ساعت 1 بدون کاهش سرعت هیچ سروری عرضه خواهد شد. همچنین در کنار اعلام زمان عرضه نسخه جدید جمله‌ی عجیب در کنار آتش سوزی راحت باشید منتشر شده که خبر از اتفاقات پر هیجانی از بازی میدهد اما برای اطلاعات کامل تر باید تا فردا صبر کرد. در متن زیر میتوانید توییت شرکت سازنده بازی را مطالعه کنید:

Gather around... get cozy around campfires in the v7.30 Content Update. 🔥
Available tomorrow, February 5 at 8 AM ET(1300 UTC). There will be no downtime. pic.twitter.com/paYFEniI68

— Fortnite (@FortniteGame) February 4, 2019

همچنین شرکت Epic اسلحه‌های جدیدی که در این فصل منتشر میشوند را در اوایل فصل معرفی کرده بود که بعضی از این اسلحه‌ها هنوز به بازی اضافه نشدند اما در نسخه قبلی شاهد اضافه شدن اسلحه Chiller Grenade بازی بودیم که با استفاده از آن حریفان به عقب پرتاب میشدند و در نسخه قبل این بروزرسانی هم شاهد اضافه شدن Sneeky Snowman به بازی بودیم.

در ادامه نیز باید گفت در بروزرسانی‌های پیشین کاربران از شرکت سازنده این بازی راضی نبودند چرا که شرکت چند اسلحه پرطرفدار بازی را از بازی حذف کرد و در حال حاضر بسیاری از بازیکنان در انتظار اضافه شدن دوباره بعضی از آن اسلحه‌ها هستند.

Print
820 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x