General

نتایج قرعه کشی مرحله مقدماتی جام شمشاد در استان ها

نتایج قرعه کشی مرحله مقدماتی جام شمشاد در استان ها
رضا طالب نژاد

نتایج قرعه کشی مرحله مقدماتی جام شمشاد در استان ها

اطلاعیه شماره 12 - نتایج قرعه کشی و زمان بندی بازی ها

اطلاعیه شماره 12 جام شمشاد منتشر شد و نتایج قرعه کشی و زمان بندی بازی ها اعلام گردید. هم اکنون قرعه کشی رویداد شمشاد در 14 شهر و در دو رشته FIFA19 و PES19 انجام شده است که شما عزیزان می توانید از طریق سایت مجله ورزش های الکترونیک و همچنین کانال تلگرامی جام شمشاد به آدرس @iranpesfifacup نسبت به اطلاع از آن اقدام نمایید. نتایج مربوط به قرعه کشی استان ها به مرور زمان اعلام می شود و این صفحه به روز رسانی خواهد شد پس پیشنهاد می شود تا برای آگاهی از گروه بندی ها، آدرس مربوط به این صفحه را ذخیره کنید تا در جریان آخرین بروزرسانی ها قرار بگیرید. 

 

نتایج قرعه کشی استان ایلام در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A​ مسعود بیگ محمدی FIFA
A​ یوسف لعل زادگان  FIFA
A​ ارمان نوری FIFA
B محمد رضا قمری FIFA
B مهرشاد نادری FIFA
B محمد فرهادی فر FIFA
نتایج قرعه کشی استان ایلام در رشته PES19
A​ محمد مهدی کمری PES
A​ محمد میرزا بیگی PES
A​ احمد فرجی PES
A​ مصطفی یزدانی PES
A​ کوروش میرزا بیگی PES
B امیرحسین حیدر زاده PES
B ایلیا اسد اللهی PES
B امیر رضا کسائی PES
B ارتین ابانگاه PES
B حمید رضا رشیدیان PES

 

نتایج قرعه کشی سیستان و بلوچستان در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A احمد صیادی FIFA
A دانیال کاظمی FIFA
A وحید روشن دل هره FIFA
A حسن راشکی کمک FIFA
B احسان شهرکی FIFA
B سعید سلطانی FIFA
B ابولفضل خزایی FIFA
B نظر ملازهی FIFA
C مصطفی خزایی FIFA
C وحید شهرکی FIFA
C پدرام براهویی FIFA
C حجت پور جنگی FIFA
D علی شرافتمند FIFA
D امین عیسی زایی FIFA
D امید عرب کنگان FIFA
D امیر واثق عباسی FIFA
نتایج قرعه کشی سیستان و بلوچستان در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A ابوالفضل سیا داربابی PES
A امیر حسین پاکدامن PES
A اریا میرشکار PES
A سید علی حسینی سرحد PES
A علیرضا یار محمدی PES
B بهنام انجم شعاع PES
B احسان شهرکی PES
B محمد یاسین ملک زاده  PES
B فرهادامرا شهستان PES
C سعید راهداری PES
C عدنان اربابی PES
C سید جواد موسوی PES
C میلاد خالقی PES
C ارمین شاه تقی PES
D امین حیدری PES
D علیرضا بیات PES
D علی شرافتمند PES
D احمد افتاده PES
E رامین عزیزی PES
E محمد علی خسرو شاهی PES
E امید گل محمد PES
E عزیزالله شکوهیان PES
E سید محمود حسینی PES
F محمد خمر PES
F مجتبی عبادتی PES
F هدایت راهدار اجمدی PES
F امیر حسین بیات PES
G ابولفضل پودینه PES
G امیر واثق عباسی PES
G مهرداد علوی تبار PES
G بنیامین ریگی PES

 

نتایج قرعه کشی استان فارس در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A امیر شریفی PES
A بهروز فرید فر PES
A سعید قاسم زاده PES
A مالک گچوئی  PES
B سید هاشم ثابت PES
B آرش تکتار PES
B سعید زارعی PES
B امیر صلحی PES
C ایمان درستکار PES
C مهدی ستاری PES
C میلاد سیاره PES
C شایان قربانی PES
D حسین دهقانی PES
D سید امیر حسین مرادی PES
D ارمین راحت PES
D نوید وحدانی PES
E میلاد دسترس PES
E مهدی پیراسته فر PES
E محمد حسن رفیعی PES
E سید محمد حسینی PES
E وثوق محمدی PES
F پویان پورنقدی PES
F سید قاسم زاده PES
F محمد امین درستکار PES
F علیرضا ابروان PES
F حامد گچویی PES
نتایج قرعه کشی استان فارس در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A امین جاویدی FIFA
A علیرضا لشکری FIFA
A نیما غریب FIFA
A پویا سیاح FIFA
B نیما رودباری FIFA
B محمدرضا دهقانی FIFA
B یاسین فرجاه FIFA
B محمد حسین ال شمس FIFA
C پارسا خوشخو FIFA
C مهدی باقری FIFA
C سام شهسواری FIFA
C امیرحسین اکلمی FIFA
D مهرشاد حسینی FIFA
D پیمان محمدی FIFA
D مهبود مهدوی FIFA
D مهدی صمصامی FIFA
E ایمان نیکخوی شیرازی FIFA
E محمد صمصامی FIFA
E ابوالفضل غصنفری FIFA
E علی وردی زاده FIFA
E ارین عباسی FIFA
F محمد پرهام FIFA
F سپهر خادمی FIFA
F عرشیا مرادیان FIFA
F علیرضا ابروان FIFA
F محسن خسروی FIFA

 

نتایج قرعه کشی استان مرکزی در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A مبین خلیلی PES
A امیرحسین PES
A پیام روشنایی PES
A پیام دولت آبادی PES
A علی صفر آبادی فرا PES
B علی لطفعلی نیا PES
B سید علی حسینی PES
B محمدجواد کیمیافر PES
B مجتبی خادمی فر PES
B ونداد عمروالعلایی PES
نتایج قرعه کشی استان مرکزی در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A محمدمهدی مقصودی FIFA
A مرتضی فراهانی FIFA
A میعاد حصاری FIFA
B محمدامین مقصودی گود FIFA
B محمد مشهدی FIFA
B حمید جلایی FIFA

 

نتایج قرعه کشی استان قزوین در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A محمد امین شریفی کیا FIFA
A سروش بهزادفر FIFA
A مسیح محافظت کار FIFA
A علیرضا ناصحی FIFA
B علی اسماعیلی FIFA
B عرفان طالبی FIFA
B آبتین جمال کاظمی FIFA
B معین ملاحاجی آقا FIFA
C محمدرضا آریان FIFA
C امیر کاکوند FIFA
C آریان حسینی فاطمی FIFA
C حمیدرضا قفلگران FIFA
D امیرحسین شعبانی FIFA
D علیرضا منافی FIFA
D حافظ سبحانی طهرانی FIFA
D احسان متقی فرد FIFA
نتایج قرعه کشی استان قزوین در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A امیرمحمد چگینی PES
A رضا محمدی PES
A حامد حیدری PES
A محمدجواد یوسفی رامندی PES
A محمدمهدی گودرزوند PES
B علی آرین نژاد PES
B زکریا ملودی PES
B علیرضا جمالی PES
B حمید رضاییان PES
C علی نظری PES
C بهنام ملکی PES
C ارشیا دادرس جدی گلدهی PES
C فرشاد اشجعی PES
C حسین حیدری PES
D پارسا یاوری PES
D متین نصرت آبادی PES
D مهدی کیامیری PES
D امیرحسین عبدی PES

 

نتایج قرعه کشی مشهد در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A سینا کشاورزیان FIFA
A سیدعلی ابوترابی FIFA
A بنیامین هژبرالساداتی FIFA
A امیرعلی حسینی  FIFA
B آرمان اختری FIFA
B متین صاحبی FIFA
B ابوالفضل محمدزاده FIFA
B طه فاضلی FIFA
C علی وفادار FIFA
C فرزاد هدایت پور FIFA
C مصطفی نعمتی FIFA
C سید داود حسینی FIFA
D سروش میلانی FIFA
D ارتا حقدادی FIFA
D امیرحسین غیورصفار FIFA
نتایج قرعه کشی مشهد در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A احسان حسینی PES
A محمود صمدی PES
A مهدی مغنی نصری PES
A حامد دهقان PES
B محمدصادق جامی PES
B داود جهاندیده PES
B ابولفضل محمدزاده PES
B حمیدرضا شجری PES
C داود حشمتی PES
C محمدرضا نظری PES
C رضا سرگلزایی PES
C امیرحسین جمالی PES
D ابوالفضل سالاری PES
D سجاد جنگ دوست PES
D علی باقریان PES
D آرمین اسکندری PES
E یاسین سرگلزایی PES
E محمد کاخکی PES
E رضا طالب نژاد PES
E اردشیر محمد قلی زاد PES
F حسن سالاری PES
F الیاس حسنی PES
F علیرضا سالاری PES
F حسین قلی زاده PES
G محمد حسین زاده PES
G موسی الرضا موحدی مقدم PES
G محسن موسوی PES
G فرهاد عاقل PES
H امیرحسین عمله موت PES
H محمد شجاعی PES
H مسعود صدرالحافظین PES
H علیرضا حائری PES
I سجاد شاه ولی PES
I محسن نیکروی خوش PES
I دانیال حشمتی PES
I رسول اقبالی PES
J مهدی شیرکوند  PES
J جهانشیر محمدقلی زاد PES
J سیدعلی ابوترابی PES

 

نتایج قرعه کشی تهران در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A احسان رحمانی پور PES
A علی ظهیری PES
A نیما پری فرد PES
A امیر حسین عباسی PES
B علی سلامت PES
B امیر ربیعی PES
B علی حسنیه PES
B میلاد خسروی PES
C حسن قربان زاده PES
C رحمت الله رئیسی PES
C جهان خسروی PES
C حسن پاجانی  PES
D محمد نصیری PES
D محمد ایمانی PES
D محمد علی صادقی PES
D مهدی پوریزدان خواه PES
E شاهین افشار PES
E اریان نفری PES
E محمد رضا کردی PES
E رضا کریمی PES
F یوسف صادقی PES
F محمد جواد تقوی PES
F عرفان حسینی PES
F مصطفی میرزایی فرد PES
G عباس شیر علی PES
G پارسا رسولی PES
G پارسا شیخ السلامی PES
G محمد پارسا حسنی مقدم PES
H کیارش عزیز محمدی PES
H میلاد خسروی PES
H فرشاد شاهسون  PES
H وحید اسکندریان PES
I حسام الوندی PES
I امیر کاظمی PES
I جواد تهرانی PES
I آرش کبیری یونس آبادی PES
J مهرداد مبشر PES
J یحیی اسماعیلی PES
J پرهام زمانی PES
J ایمان زین العابدین PES
K ارمین احمدپور PES
K محمد عرفان جابری PES
K مهدی شایسته خواه PES
K مرتضی عزیزی PES
L محمد رضا عزیزی PES
L سینا نور شمس PES
L معراج حاجی زمان علی PES
L امید کنعانی هرندی PES
M محمد رضا یاوری PES
M رضا سمیعی PES
M ژوبین بهرایی PES
M محمد علی مبیری PES
N علیرضا ذاکری PES
N آرمن هاناراسدی PES
N امین بزمی PES
N سید محمد رضا روحانی PES
O سید علی کشاورز فقیه PES
O سپهر صفایی PES
O جاوید رضایی PES
O مصطفی صادقی PES
P مهران پاینده PES
P وحید ملک PES
P امین صدقیان لو PES
P امیر حسین قربانی PES
Q علی انصاری نژاد PES
Q مهدیار قلی زاده  PES
Q علی شفائی PES
Q شاهین عباسی PES
R محمد لکی PES
R نیما شفیعی PES
R آرش قدیری PES
R پرهام آزادی PES
S عارف صادقیه PES
S پیمان حسینی پور PES
S علی محمد همتی PES
S سجاد ناظمی PES
T امیر حسین شریفی مقدم PES
T سینا سلیمی PES
T سبحان خوش خلق PES
T امیر حسین کرمی PES
U ولی الله محسنی PES
U سید محمد جواد مرتضوی PES
U محمد جنگروی PES
U علی اکبر رضا زاده PES
V محمد رضا کامرانی PES
V محمد پنجی PES
V بهزاد هدایت نژاد  PES
V حسین میرزایی PES
W حامد خادمی خالدی PES
W شایان غلام پور PES
W امیر مهدی شیرازی PES
W میلاد تنهایی PES
X امیر حسین باقری PES
X محمد خاکی PES
X علیرضا افخمی PES
X حسین معلم PES
Y سید علی گرامیان  PES
Y سید مجید دزفولیان PES
Y رضا مظفری PES
Y امیر حسام کرمی PES
Z میثم آزادی PES
Z مهرداد نگاه دار نیکو PES
Z حسین کریمی PES
Z میلاد جعفری PES
AA محمد صالح جابری PES
AA امیر رضا ابراهیمی PES
AA محمد حسین زاده نو PES
AA آرا هاناراسدی PES
AB معین عموزاده تبریزی PES
AB سینا سمیعی PES
AB ماهان صحرا گرد PES
AB علی غلام حسین PES
AB آرمان طهماسبی PES

 

نتایج قرعه کشی آذربایجان شرقی در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A علی خالقی وند  FIFA
A میثم رستمی FIFA
A سپهر میرفردوس FIFA
A مصطفی دانشی FIFA
A فرید حبیب زاده FIFA
B مهدی اسدی FIFA
B اصغر خالقی وندی FIFA
B آرش زهتابیان FIFA
B آرمان قلی زاده FIFA
C مرصاد محسنی FIFA
C وهاب محسن زاده FIFA
C حامد آقا بالایی FIFA
C پارسا عدل خواه FIFA
C احسان خالقی وند FIFA
D مهراد یقینی FIFA
D محمد ناموری FIFA
D سینا سلوکانه FIFA
D امید سالاری نهند FIFA
نتایج قرعه کشی آذربایجان شرقی در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A حمدرضا شکر گذار PES
A محمد عبدالهی PES
A حامد آقا بالایی PES
B سالار اورنگی PES
B هادی نصیری PES
B پوریا پناهی PES
B پیمان پایدار PES

 

نتایج قرعه کشی سنندج در رشته FIFA19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A امیر حسین آبادی FIFA
A محمدمختار ماستی FIFA
A اهورا رحیمیان FIFA
A عمران جمالون  FIFA
A محمد پارسا نادری FIFA
B پرهام پورادهمی FIFA
B سیاوش رجبی FIFA
B احسان کرمی FIFA
B امید شفیعی FIFA
B کسری ورزنده FIFA
نتایج قرعه کشی سنندج در رشته PES19
گروه نام و نام خانوادگی رشته
A فرزان نوری PES
A محمدرضا کمالوند PES
A جعفری تمری PES
A عمران جمالون PES
A اسماعیل رشیدی PES
B صادق اخگر PES
B فرزین نوری PES
B پرهام فراست یار PES
B متین مجیدی PES
B اشکان رشیدی PES
C کاوه فتحی PES
C آرمین اخگر PES
C صهیب حسین پناهی PES
C میلاد عباسیان PES
C ایوب رشیدی PES
D سینا عزیزی PES
D سینا اکبری PES
D نیما اخگر PES
D زانا اردلان PES
D گوران ولیداد PES

 


 

زمانبدی مسابقات در هر شهر متفاوت است. شما بازیکنان عزیز می توانید با استفاده از جدول زیر، از زمان دقیق برگزاری رویداد در مرکز خود اطلاع حاصل فرمایید. 

 

زمانبندی جام شمشاد در استان ها
ردیف استان زمانبندی رشته FIFA19 زمانبندی رشته PES19
1 قزوین - قزوین ساعت ۱۱ صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت ۱۱ صبح |  جمعه 1398/04/21
2 مرکزی - اراک ساعت ۱۱ صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت ۱۱ صبح |  جمعه 1398/04/21
3 ایلام - ایلام ساعت 10 صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 10 صبح |  جمعه 1398/04/21
4 سیستان و بلوچستان - زاهدان ساعت 13 ظهر |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 12 ظهر |  جمعه 1398/04/21
4 خراسان رضوی - مشهد ساعت 12 ظهر |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 10 صبح |  جمعه 1398/04/21
4 تهران اعلام می گردد

جمعه 1398/04/21

گروه های A تا H ساعت 9 صبح
گروه های I تا P ساعت ۱۲ 
گروه های Q تا X ساعت ۱۵
گروه های Y تا AB ساعت ۱۸

5 فارس - شیراز ساعت 12 ظهر |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 12 ظهر |  جمعه 1398/04/21
6 خوزستان - اهواز ساعت 11 صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 11 صبح |  جمعه 1398/04/21
7 مازندران - آمل ساعت 13 ظهر |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 13 ظهر |  جمعه 1398/04/21
8 آذربایجان غربی - ارومیه ساعت 10:30 صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 10:30 صبح |  جمعه 1398/04/21
9 آذربایجان شرقی - تبریز ساعت 11 صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 11 صبح |  جمعه 1398/04/21
9 کردستان - سنندج ساعت 10 صبح |  پنجشنبه 1398/04/20 ساعت 10 صبح |  جمعه 1398/04/21
9 اصفهان - اصفهان اعلام می گردد ساعت 10 صبح |  جمعه 1398/04/21
9 مازندران - ساری ساعت 12 ظهر |  پنجشنبه 1398/04/27 ساعت 12 ظهر |  جمعه 1398/04/28
9 کرمان ساعت 10 صبح |  پنجشنبه 1398/04/27 ساعت 10 صبح |  جمعه 1398/04/28

 

مطلب قبلی مشاغل ورزش‌های الکترونیک در نیمه نخست امسال 185% رشد داشته است
مطلب بعدی Esports Awards 2019 به میزبانی استادیوم آرلینگتون برگزار خواهد شد
Print
1267 رتبه بندی این مطلب:
3/8

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x