General

منتخبین مرحله مقدماتی جام شمشاد در رشته PES19

منتخبین مرحله مقدماتی جام شمشاد در رشته PES19
رضا طالب نژاد

منتخبین مرحله مقدماتی جام شمشاد در رشته PES19

اعلام بهترین ها در هر استان

مرحله مقدماتی رویداد شمشاد در رشته PES19 در بسیاری از استان ها برگزار شد و بازیکنان حرفه ای خود را برای دریافت جواز حضور در مرحله بعدی و نزدیک شدن به جایزه نهایی، محک می زنند. این رشته در کشور از طرفدار بسیار بالایی برخوردار است و رقابت ها در بالاترین سطح از حساسیت در حال برگزاری هستند. اسامی تمامی بازیکنان رشته PES19 که توانسته اند جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کنند را به محض مشخص شدن، در این مطلب به اطلاع شما علاقه مندان عزیز می رسانیم. 

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - قزوين
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حسين حيدري PES19 قزوين اول 
عليرضا جمالي PES19 قزوين دوم
آراد کشتکار ساوجی PES19 قزوين سوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - مازندران
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد امین رمضانپور PES19 مازندران - آمل اول 
آرمان خانپور PES19 مازندران - آمل دوم
علیرضا پور حسن  PES19 مازندران - آمل سوم
اشکان حسینی PES19 مازندران - آمل چهارم
رضا اسماعیل زاده PES19 مازندران - آمل پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - خوزستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد حسین عچرش PES19 خوزستان - اهواز اول 
رضا کریمی PES19 خوزستان - اهواز دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - سیستان بلوچستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
علیرضا یارمحمدی PES19 سیستان بلوچستان - زاهدان اول 
آرمین شاه تقی PES19 سیستان بلوچستان - زاهدان دوم
علی ریگی PES19 سیستان بلوچستان - زاهدان سوم
محمد خمر PES19 سیستان بلوچستان - زاهدان چهارم
یاسین ملک زاده PES19 سیستان بلوچستان - زاهدان پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - مرکزی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ونداد عمروالعلایی PES19 مرکزی - اراک اول 
مجتبی خادمی فرد PES19 مرکزی - اراک دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - تهران
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حسن پاجانی PES19 تهران اول 
امیر ربیعی PES19 تهران دوم
پارسا رسولی PES19 تهران سوم
محمد جواد تقوی PES19 تهران چهارم
مهدی شایسته خواه PES19 تهران پنجم
یحیی اسماعیلی PES19 تهران ششم
محمدرضا یاوری PES19 تهران هفتم
رضا سمیعی PES19 تهران هشتم
سینا سلیمی PES19 تهران نهم
علی شفاهی PES19 تهران دهم
شایان غلام پور PES19 تهران 11
حسین میرزایی PES19 تهران 12
امیر حسام کرمی PES19 تهران 13
محمد حسین زاده PES19 تهران 14
سینا سمیعی PES19 تهران 15
ارشیا دادرس PES19 تهران 16
امیرحسین شریفی مقدم PES19 تهران 17
امیرحسین پوررستمی PES19 تهران 18
مجتبی قشقایی PES19 تهران 19
آرمان طهماسبی PES19 تهران 20
علی قنبری PES19 تهران 21
نیما شفیعی PES19 تهران 22

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - خراسان رضوی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
داوود جهاندیده PES19 خراسان رضوی - مشهد اول
احسان حسینی PES19 خراسان رضوی - مشهد دوم
 محمد کاخکی  PES19 خراسان رضوی - مشهد سوم
دانیال حشمتی PES19 خراسان رضوی - مشهد چهارم
علیرضا سالاری PES19 خراسان رضوی - مشهد پنجم
مهدی شیرکوند PES19 خراسان رضوی - مشهد ششم
مهدی مغنی نصری PES19 خراسان رضوی - مشهد هفتم
الیاس حسنی PES19 خراسان رضوی - مشهد هشتم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - اصفهان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محسن رضایی PES19 اصفهان اول
سجاد اشرف PES19 اصفهان دوم
رضا درویشی PES19 اصفهان سوم
علیرضا خضیری PES19 اصفهان چهارم
جواد دهقانی PES19 اصفهان پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - اذربایجان شرقی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
سالار اورنگی PES19 اذربایجان شرقی - تبریز اول

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی - اذربایجان غربی 
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
هادی دهقان PES19 اذربایجان غربی - ارومیه اول
سجادغلامی PES19 اذربایجان غربی - ارومیه دوم
مانی حسین پور PES19 اذربایجان غربی - ارومیه سوم
علی حسین زاده PES19 اذربایجان غربی - ارومیه چهارم
میرمحسن خراسانی PES19 اذربایجان غربی - ارومیه پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی آذربایجان شرقی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
امین عبدالهی PES19 آذربایجان شرقی - اهر اول
مبین حقی PES19 آذربایجان شرقی - اهر دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی البرز
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
رضا نوبخت PES19 البرز - کرج اول
محمد پور محمد PES19 البرز - کرج دوم
حامد حیدری PES19 البرز - کرج سوم
دانیا اسدی PES19 البرز - کرج چهارم
نوید رضایی PES19 البرز - کرج پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی لرستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
شهاب رستمی PES19 لرستان - خرم آباد اول
علی نظری PES19 لرستان - خرم آباد دوم
صادق دهنوی PES19 لرستان - خرم آباد سوم
سید حمیدرضا موسوی PES19 لرستان - خرم آباد چهارم
سعید بیرانوند PES19 لرستان - خرم آباد پنجم
مهدی دالوند PES19 لرستان - خرم آباد ششم
محمد مهدی ولیپور PES19 لرستان - خرم آباد هفتم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی سمنان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
مهرداد اسدی PES19 سمنان  اول
علی جلالی زاده PES19 سمنان دوم
مصطفی صادقی PES19 سمنان سوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی خراسان شمالی

نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
نظری PES19 بجنورد اول

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی گلپایگان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
عرفان شیخ حسن  PES19 گلپایگان اول
محمد حسین علامه PES19 گلپایگان دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی کرمانشاه
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد رضا کمالوند PES19 کرمانشاه اول
محمد مهدی کمری PES19 کرمانشاه دوم
سینا احمدی PES19 کرمانشاه سوم
وحید شکری PES19 کرمانشاه چهارم
ادیب نیازی PES19 کرمانشاه پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی بوشهر
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ابوالفضل قاسمی PES19 بوشهر - کنگان اول
قادر مطورعزیزی PES19 بوشهر - کنگان دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی سقز
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
اسماعیل رشیدی PES19 سقز اول
فرزان نوری PES19 سقز دوم
نیما مسگری PES19 سقز سوم
زانا اردلان PES19 سقز چهارم
هژیر حاجی زاده PES19 سقز پنجم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی ساری
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
معین اخوان PES19 ساری اول
نیما کاشیانی PES19 ساری دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی خوی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
معین عموزاده PES19 خوی اول
پیمان قهرمانی PES19 خوی دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی خراسان جنوبی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ابوالفضل گنجی فرد PES19 خراسان جنوبی - بیرجند اول
علی سورگی PES19 خراسان جنوبی - بیرجند دوم
امیرواثق عباسی  PES19 خراسان جنوبی - بیرجند سوم
علی بامری PES19 خراسان جنوبی - بیرجند چهارم
آریا میرشکار PES19 خراسان جنوبی - بیرجند پنجم
حمیدرضا شجری PES19 خراسان جنوبی - بیرجند ششم
امیر حسین دیمی PES19 خراسان جنوبی - بیرجند هفتم
عدنان اربابی PES19 خراسان جنوبی - بیرجند هشتم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی گلستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
علي جعفري PES19 گلستان - گرگان اول
علي واحد روز PES19 گلستان - گرگان دوم
وحيد ايزانلو PES19 گلستان - گرگان سوم
پويا نوروزي PES19 گلستان - گرگان چهارم
مسعود صدرالحافظين PES19 گلستان - گرگان پنجم
محمدرضاميرزايي PES19 گلستان - گرگان ششم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی فارس
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
نويد وحداني PES19 فارس اول
علي رضا افخمي PES19 فارس دوم
امين درستكار PES19 فارس سوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی کردستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ایوب رشیدی PES19 کردستان - سنندج اول
متین مجیدی PES19 کردستان - سنندج دوم
گوران ولیداد PES19 کردستان - سنندج سوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی بندرعباس
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
جلیل درزاده PES19 بندرعباس اول
عبداله حسن زاده PES19 بندرعباس دوم
امیر گل محمدی PES19 بندرعباس سوم
حسین سالاری نژاد PES19 بندرعباس چهارم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی قم
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد کمالی PES19 قم اول
امیرحسین کوهستانی PES19 قم دوم
محمد نوروزی PES19 قم سوم
احمد ذاکری PES19 قم چهارم
امیرحسین باقری PES19 قم پنجم
عباس شیرعلی PES19 قم ششم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی ایلام
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
امیرحسن حیدرزاده PES19 ایلام اول
مصطفی یزدانی PES19 ایلام دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی لردگان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
هدایت اله مهر علی PES19 لردگان اول
حسین موالی PES19 لردگان دوم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی اردبیل
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
عرفان خولدي PES19 اردبیل اول

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی گیلان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ادرلان احمدی PES19 گیلان - رشت اول
محراب مشهودی PES19 گیلان - رشت دوم
حسین فرد PES19 گیلان - رشت سوم
ماهان صحراگرد PES19 گیلان - رشت چهارم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی چهار محال بختیاری
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد بویری PES19 چهار محال بختیاری اول
هدایت اله مهرعلی PES19 چهار محال بختیاری دوم
حسین موالی PES19 چهار محال بختیاری سوم
حسین فریح زاده PES19 چهار محال بختیاری چهارم

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی همدان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حمید صادقی PES19 همدان اول

 

برترین های رشته PES19 در مرحله مقدماتی شاهرود
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
سجاد صفوی PES19 سمنان - شاهرود اول
مهدی وفایی نژاد PES19 سمنان - شاهرود دوم

 

این لیست در حال آپدیت است 

 

مطلب قبلی آدرس مراکز و زمانبندی رویداد شمشاد
مطلب بعدی اولین دوره مسابقه استریمر برگزیده سال آپارات گیم
Print
1769 رتبه بندی این مطلب:
4/1

2 نظر در مطلب "منتخبین مرحله مقدماتی جام شمشاد در رشته PES19" ثبت شده است

2
0

sina

اقا کرمانشاه نفر سوم سینا احمدی نه سینا احمدی نفر


2
0

sina

سینا احمدی درسته

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x