General

مجله ورزش های الکترونیک به مجموعه اف استریم پیوست

مجله ورزش های الکترونیک به مجموعه اف استریم پیوست
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار عمومی

مجله ورزش های الکترونیک به مجموعه اف استریم پیوست

مجله ورزش های الکترونیک به عنوان بازوی خبری اف استریم فعالیت خواهد کرد

مجله ورزش های الکترونیک همزمان با تولد یک سالگی، پیوستن خود را به مجموعه اف استریم اعلام می کند. اف استریم شبکه فعال در صنعت گیم با حمایت از رویدادهای جذاب در سطح کشور مانند کانتراسترایک گلوبال آفنسیو، دوتا2، تیکن7 و جام بزرگ شمشاد که به عنوان بزرگترین رویداد تاریخ ورزش های الکترونیک در ایران شناخته می شود، شروع به فعالیت کرده است. همچنین برنامه هایی از جمله حمایت از فعالان صنعت بازی، خصوصا در حوزه های خبر و اطلاع رسانی، آموزش و توانمند سازی بازیکنان عزیز کشورمان را در اهداف خود دارد. به زودی پروژه های خاصی را با همکاری مجله ورزش های الکترونیک انجام خواهیم داد که در آینده درباره آن بیشتر اطلاع رسانی می کنیم. گفتنی است مجله خبری ورزش های الکترونیک به عنوان بازوی خبری اف استریم فعالیت خواهد کرد. مجله ورزش های الکترونیک و مجموعه اف استریم اهداف مختلفی از جمله برگزاری مسابقات، پوشش خبری و ویدیویی رویدادهای بزرگ، تولید محتوای اختصاصی، تشکیل تیم و حمایت از بازیکنان مستعد، حمایت ویژه از استریمرها و کمک به پیشرفت ورزش های الکترونیک در ایران، تصمیم به همکاری مستقیم با یکدیگر گرفته اند.

 

esmag-birthday

 

دفتر مجموعه اف استریم در تهران - خیابان سهروردی قرار دارد (دپارتمان ورزش های الکترونیک ESMAG ) و پذیرای فعالان ورزش های الکترونیک در سطح کشور می باشد. 

همچنین لازم به ذکر است به مناسبت تولد یک سالگی مجله ورزش های الکترونیک جایزه ای به ارزش یک میلیون و پانصد هزار ریال برای کسانی که بهترین پاسخ را به سوال زیر بدهند، تقدیم خواهیم کرد: 

پیشنهاد خود را جهت بهبود مجله ورزش های الکترونیک (esmag) اعلام نمایید 

 

شما عزیزان می توانید پاسخ خود را از طریق نظرات در زیر این پست و یا از طریق کانال تلگرام یا اینستاگرام fstream و esmag ارسال نمایید. 

مجله ورزش های الکترونیک

اینستاگرام

تلگرام

مجموعه اف استریم

اینستاگرام

تلگرام

 

مطلب قبلی کدام تیم‌ها بالاترین شانس پیروزی را در تورنمنت TI9 دارند؟
مطلب بعدی اطلاعات مربوط به منطقه بندی جام شمشاد اعلام شد
Print
91 رتبه بندی این مطلب:
3/7

1 نظر در مطلب "مجله ورزش های الکترونیک به مجموعه اف استریم پیوست" ثبت شده است

1
0

محمود موسوی

این اف استریم چی هست؟

ما که نفهمیدیم هدفشون چیه

مثل زولا دارن پول میشورن؟

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x