General

شرکت بلیزار به طور رسمی پشتیبانی خود از بازی heroes of storm را قطع کرد

شرکت بلیزار به طور رسمی پشتیبانی خود از بازی heroes of storm را قطع کرد
ادوین آزادمهر

شرکت بلیزار به طور رسمی پشتیبانی خود از بازی heroes of storm را قطع کرد

تغییرات ناگهانی

در روزهای گذشته اخباری منتشر شد که خبر از این میداد که شرکت blizzard قرار است که پشتیبانی کردن بازی heroes of storm را کنار بگذارد و همکاری خود را برای همیشه با شرکت سازنده این بازی قطع کند که بلاخره در اولین پست خبری این سازمان در سال 2019 این خبر تایید شد و شوک بزرگی به طرفداران این بازی وارد شد.

در ماه‌های گذشته اخباری منتشر شد که خبر از منتشر شدن نسخه جدیدی از بازی قدیمی این شرکت یعنی diablo3 میداد و حالا بیشتر کارشناسان و کاربران این بازی دلیل این قطع همکاری را این پروژه جدید شرکت blizzard میدادند و باید گفت که اتمام پشتیبانی ممکن است بزرگترین ضربه تاریخ را به این شرکت بزند چرا که این بازی در حال حاضر از بزرگترین بازی‌هایی است که این شرکت آن را پشتیبانی میکند و در سال‌های اخیر شاهد بیشتر شدن کاربران این بازی بوده‌ایم. دلیل اینکه چرا این خبر زودتر منتشر نشده است معلوم نیست اما چیزی که برای همه مشخص است این است که این شرکت تمامی قرارداد‌های خود را با hots فسخ کرده و این بازی به زودی از پیشتیبانی این شرکت خارج خواهد شد.

در زمان‌های قدیم هم شاهد این نوع قطع پشتیبانی‌ها از سمت شرکت بیلیزارد بوده‌ایم که برای مثال میتوان به بازی starcraft:ghost اشاره داشت. اما حالا بزگترین سوال هرکسی این است که آیا پروژه‌ها و سیاست جدیدی که این شرکت در پیش گرفته تا چه حد میتواند به این شرکت کمک کند و آیا این اتفاقات این شرکت را از بین خواهد برد یا اینکه با سیاست‌های جدید این شرکت روی دیگری از بلیزارد را شاهد خواهیم بود؟

البته این قطع پشتیبانی به معنی از بین رفتن این بازی نیست و طبق اخباری که از hots منتشر شده هیروهای جدید این بازی به زودی منتشر خواهند شد اما اینکه چه شرکتی پشتیبانی این بازی را دست میگیرد هنوز نامشخص است. در حال حاضر آینده این بازی به طور کامل مشخص نیست و باید منتظر منتشر شنیدن اخباری در مورد این بازی باشیم.

Print
1276 رتبه بندی این مطلب:
3/7

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x