General

ردبول به جمع اسپانسرهای قهرمانی اروپا LOL اضافه شد

ردبول به جمع اسپانسرهای قهرمانی اروپا LOL اضافه شد
ادوین آزادمهر

ردبول به جمع اسپانسرهای قهرمانی اروپا LOL اضافه شد

حضور دوباره این شرکت در ورزش‌های الکترونیک

شرکت ردبول اعلام کرد که به عنوان آخرین عوض اسپانسر مسابقات قهرمانی اروپا در رشته LOL خواهد بود و همچنینی شرکت Riot نیز این موضوع را به صورت اصلی اعلام کرد.

این شرکت حالا به دیگر اسپانسر‌های نام آشنایی مانند shell و kia و foot پیوسته و البته باید گفت که یکی از بزرگترین اسپانسرهای این مسابقات بعد از ردبول شرکت محبوب Alienware است.

این شرکت محبوب که در تولید نوشیدنی فعالیت دارد و از پرطرفدارترین‌ها در جهان است قبل از حضور در این مسابقات با Activision در برگزاری لیگ‌ها و رویدادهای زنده در تابستان و زمستان همکاری داشته است. طبق اخبار منتشر شده همکاری ردبول تنها به این مسابقات ختم نمیشود و همکاری این شرکت با Riot چشم انداز بزرگی دارد و شاهد پیشرفت مسابقات قهرمانی اروپا د سطح‌های آماتور هم خواهیم بود.

برند ردبول تنها در کنار دو مورد اشاره شده دیده نشده و در گذشته شاهد همکاری این شرکت با نینجا استریمر بازی فورتنایت و اسپانسری تیم‌هایی مانند OG و BIG و C9 بوده‌ایم و میتوان گفت که این شرکت سابقه درخشانی در اسپانسری مسابقات ورزش‌های الکترونیک داشته است.

از دیگر اسپانسرهایی که در مسابقات قهرمانی اروپا حضور دارند میتوان به Logitech و DXRacer اشاره داشت و طبق اخبار منتشر شده شرکت Alienware تنها اسپانسر مسابقات قهرمانی اروپا نخواهد بود و این شرکت را در رویداد جهانی مسابقات قهرمانی آمریکای شمالی نیز خواهیم دید.

همچنین طبق مصاحبه‌ای که با مسئول توسعه بیزینس شرکت Riot انجام شده نام 350 برند به عنوان اسپانسر مسابقات اعلام شده است و نام تمامی این شرکت‌ها در مصاحبه انجام شده ذکر شده است.

مسابقات قهرمانی LOL هر ساله با بازدید بیشتری روبرو میشود و اگر نگاهی به آمارهای توییچ نسبت به بازدید این عنوان در دوران مسابقات بیاندازیم متوجه میشویم که بینندگان این مسابقات پس از هر مسابقه بیشتر و بیشتر شده‌اند.

Print
928 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x