General

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در تابستان 1398 برگزار می شود

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در تابستان 1398 برگزار می شود
رضا طالب نژاد
/ دسته ها: اخبار عمومی

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در تابستان 1398 برگزار می شود

اعزام بازیکنان به رقابت های جهانی

بنیاد ملی بازی های رایانه ای طبق سال های گذشته قصد دارد تا میزبان رویداد بازی های ویدیویی در تابستان 1398 باشد. سید صادق پژمان، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از برگزاری دوره جدید مسابقات بازی‌های ویدیویی در ایران خبر داد. وی در مورد این رویداد گفت: 

براساس برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده، جوایز نقدی مسابقات بیش‌ تر از سال گذشته خواهد بود و در تلاش هستيم مقدمات اعزام برگزيدگان رشته‌ هايی كه مسابقات جهانی معتبر دارند را با همكاری و مشاركت دستگاه‌ های ديگر فراهم کنیم.

ثبت نام در این رویداد از روز یکشنبه ۹ تیرماه 1398 آغاز شده است و مهلت نام نویسی برای علاقه مندان تا 10 مردادماه ادامه خواهد داشت. البته لازم به ذکر است که تمام کسانی که تا تاریخ 31 تیرماه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند از ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد و پس از این تاریخ میزان تخفیف به‌ صورت پلکانی کاهش می‌ یابد. جام قهرمانان امسال در هشت رشته زیر برگزار می شود: 

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
ردیف رشته مبلغ ورودی پلتفرم
1 Dota2 ۱۴۷,۵۰۰ تومان PC
2 کانتر استرایک ۱۴۷,۵۰۰ تومان PC
3 FIFA 19​ ۲۹,۵۰۰ تومان PS4 و Xbox 360
4 PES 19​ ۲۹,۵۰۰ تومان PS4 و Xbox 360
5 کلش رویال​ ۱۴,۵۰۰ تومان Mobile
6 کوییز آو کینگز​Mobile ۱۴,۵۰۰ تومان Mobile
7 پسرخوانده​ ۱۴,۵۰۰ تومان Mobile
8 مغزینه​ (جدی) ۱۴,۵۰۰ تومان Mobile

 

در رویداد «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» همچون دوره‌ های پیشین، امکان حضور بانوان در تمامی رشته‌ های مسابقاتی فراهم شده است. همچنین در صورتی که در دو رشته FIFA19 و PES19، تعداد بانوان به حد نصاب خود (۶۴ نفر) برسد، جوایز مسابقات نیز مشابه رشته‌ های آقایان خواهد بود. 

برای سهولت هرچه بیشتر بازیکنان، مسابقات مقدماتی در رشته PES19 و FIFA19 به جز تهران، در 9 شهر دیگر نیز برگزار می گردد و بازیکنان در صورت راه‌ یابی به مراحل پایانی، می بایست برای برگزاری مراحل نهایی مسابقات به تهران مراجعه کنند. این 9 شهر عبارتند از: قم، شیراز، اصفهان، یزد، مشهد، تبریز، زاهدان، اهواز و بوشهر. بازیکنان عزیز در رشته های فوتبالی باید به این نکته توجه داشته باشند که اگر قصد دارند در یکی از ۹ شهر مذکور رقابت کنند باید بلیت همان شهر را خریداری کنند و هر شرکت‌ کننده تنها می‌تواند در یک حوزه شرکت کند. فرآیند ثبت نام درتمامی رشته ها از طریق لینک زیر قابل انجام است: 

ثبت نام در جام قهرمانان

 

رویداد جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در بازه زمانی 2 الی 8 شهریور ماه 1398 در سالن حجاب تهران برگزار خواهد شد و نفرات برتر این دوره از مسابقات به رقابت‌ های جهانی اعزام می‌شوند.  آدرس محل برگزاری : تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب 

 

 

مجله ورزش های الکترونیک (esmag.ir) به عنوان حامی رسانه ای و به صورت رسمی با رویداد جام قهرمانان همکاری خواهد داشت و شما علاقه مندان عزیز می توانید از طریق صفحه اختصاصی این رویداد "جام قهرمانان" از آخرین اخبار این رویداد اطلاع حاصل نمایید. 

مطلب قبلی بازی پرس 2 : آموزش تکنیک های بازی فیفا19
مطلب بعدی همکاری استراتژیک تیم Liquid با شرکت Marvel Entertainment
Print
408 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x