General

ثبت نام مسابقات ESCOMP - Ancient Tournament شروع شد

ثبت نام مسابقات ESCOMP - Ancient Tournament شروع شد
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار عمومی

ثبت نام مسابقات ESCOMP - Ancient Tournament شروع شد

رویدادی برای علاقه‌مندان به رشته کانتر استرایک 1.6

این رویداد با همکاری دو مجموعه گیم اسکور و مجله ورزش‌های الکترونیک برنامه‌ریزی شده است که قرار است با همکاری دوتا 2 نیوز و به میزبانی DLFars.ir و حمایت مالی گیم نت ایلیدن برگزار شود. رقابتی که برای علاقه‌مندان رشته Counter Strike 1.6 در نظر گرفته شده است و با نام ESCOMP - Ancient Tournament معرفی می‌شود.

برند Electronic Sports Competition که به اختصار ESCOMP نامیده می‌شود، قرار است از این به بعد میزبان مسابقات برخط و حضوری در سطح کشوری باشد. این برند اولین رویداد خود را در اوایل مهرماه با نام ESCOMP Dota2 Monthly Tournament معرفی کرد که به زودی وارد مرحله برگزاری می‌شود. حال با توجه به علاقه بازیکنان قدیمی رشته Counter Strike و با نظر به اینکه این سری از بازیکنان نیز رقابت‌های مخصوص خود را داشته باشند، با حمایت مجموعه‌های نام برده شده اولین سری مسابقات ESCOMP - Ancient Tournament در اواسط آبان ماه برگزار خواهد شد.

تیم‌های علاقه‌مند به شرکت در این رویداد می‌توانند با پرداخت 30 تومان در این سری رقابت‌ها شرکت کنند و جایزه در نظر گرفته شده برای این دوره از مسابقات 80 درصد کل مبالغ ورودی تیم‌ها است که به سه تیم برتر این رویداد تعلق می‌گیرد. فرمت برگزار و قوانین متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

جوایز این رویداد:

  • تیم اول: 50 درصد مبالغ ورودی
  • تیم دوم: 30 درصد مبالغ ورودی
  • تیم سوم: 20 درصد مبالغ ورودی

 

زمان شروع بازی‌ها از چهارشنبه 16 آبان خواهد بود. تمامی مراحل این رویداد به صورت برخط(آنلاین) برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره از مسابقات بایستی به لینک ثبت نام مسابقات ESCOMP -Acient Tournament مراجعه کنند.

مطلب قبلی Fortniteرکورد بازدید codو pubg در توییچ را زد!
مطلب بعدی رقبای ایران در رشته Tekken 7 در مسابقات IeSF 2018 مشخص شدند
Print
467 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

1 نظر در مطلب "ثبت نام مسابقات ESCOMP - Ancient Tournament شروع شد" ثبت شده است

0
0

هادی

nice

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x