General

تیراندازی در جکسون ویل آمریکا حین برگزاری مسابقات Madden NFL 19

تیراندازی در جکسون ویل آمریکا حین برگزاری مسابقات Madden NFL 19
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار عمومی

تیراندازی در جکسون ویل آمریکا حین برگزاری مسابقات Madden NFL 19

تصاویر ضبط شده و صدایی که پس از آن پخش می‌شود، مشخص می‌کند که فردی با اسلحه گرم وارد محل برگزرای رویداد Madden NFL 19 در جکسون ویل آمریکا می‌شود و شروع به تیراندازی می‌کند. بنا به گزارش پلیس شهر جکسون ویل، چند نفر (به همراه خود تیرانداز) در پی تیراندازی در محل برگزاری رقابت‌های بازی‌های رایانه‌ای کشته شدند.

این رویداد در یکی از گیم سنترهای این شهر به نام GLHF، در خیابان Johns River برگزار می‌شد و در آن واحد بر روی شبکه Twitch نیز در حال استریم شدن بود. در این ویدیو چند صدای بلند تیراندازی شنیده می‌شود و پس از آن تصویر به کلی از بین می‌رود و ارتباط استریم نیز قطع می‌شود. پس از آن فقط صدای چند شلیک دیگر به همراه فریاد حضار به گوش می‌رسد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد به روزنامه Los Angeles Times گفتند; شخص تیرانداز یکی از بازیکنان بوده که بازی‌اش را باخته و قبل از شلیک به خودش، به سمت چندین نفر دیگر نیز شلیک کرده است. مایک ویلیامز کلانتر منطقه پس از این حادثه در کنفرانس خبری صحبت کرد. او گفت: " تیرانداز یک مرد سفید پوست است و اداره تشخیص هویت در حال بررسی هویت اوست. "

EA Sports، کمپانی معروف بازی سازی که مسئولیت Madden NFL را بر عهده دارد، بیانیه‌ای در توییترش منتشر کرد. " ما از وقوع حادثه‌ای در پی برگزاری مسابقات Madden NFL در شهر جکسون ویل مطلع شدیم. در حال همکاری با مسئولین هستیم تا واقعیت را کشف کنیم. این وضعیت واقعا وحشتناک است، و با همه کسانی که در این حادثه درگیر شدند به شدت همدردی می‌کنیم. "

 

توجه: این ویدیو شامل صداهایی است که ناراحت کننده است.

 

 

منبع: variety
مطلب قبلی چینی‌ها قهرمان اولین حضور بازی Arena of Valor در بازی‌های آسیایی 2018 شدند
مطلب بعدی مبلغ جایزه مسابقات IESF Esports World Championship اعلام شد
Print
279 رتبه بندی این مطلب:
5/0

2 نظر در مطلب "تیراندازی در جکسون ویل آمریکا حین برگزاری مسابقات Madden NFL 19" ثبت شده است

0
0

mahmoud ahmadi

وحشی بودن آدما تمومی نداره

التماس تفکر


0
0

صادق موسوی

چقدر عجیب بود!!!

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x