General

تمام چیز‌هایی که باید از بازی Apex Legends بدانید

تمام چیز‌هایی که باید از بازی Apex Legends بدانید
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار عمومی

تمام چیز‌هایی که باید از بازی Apex Legends بدانید

شروع طوفانی این بازی

شرکت سازنده این بازی به جای ساخت Titanfall 3 بازی جدید و رایگانی که مخلوطی از Overwatch و Fortnite بود را منتشر کرد که از روز انتشار خود سروصدای زیادی کرد و رقیبی جدی برای بازی‌های بتل رویال قدیمی تر شد. در این چند روز از انتشار این بازی رکورد‌ها و اتفاقاتی برای این بازی افتاده که هر کسی را متحیر کرده است که آن ها را در ادامه مطلب بررسی میکنیم:

در مرحله اول این بازی سه روزه موفق به کسب 10 میلیون بازی که این موضوع میتواند زنگ خطر بزرگی برای Fortnite باشد چرا که این بازی به شکل عجیب و باورنکردنی در حال پیشرفت است و رقبای این بازی باید به دنبال رقابت سنگین تر و حساس تری با این بازی باشند.

در ادامه شاهد رضایت کاربران این بازی به خاطر نداشتن Voice Chat هستیم که گرچه نبود این تنظیم ضعف بزرگی برای بازی‌های حرفه‌ای محسوب میشود اما این اتفاق برای بازیکنان این بازی یکی از موارد مثبت و خوب بازی است.

همچنینی طبق اخباری که از سمت طرفداران دو بازی Apex و Fortnite منتشر شده ظاهرا این دو بازی برای رقابت با یکدیگر با پیشنهادات جالبی به استقبال بازیکنان خود رفته‌اند و مثل اینکه Fortnite شدیدا به دنبال حفظ جایگاه خود در بازی‌های بتل رویال است.

حال باید دید در ادامه این بازی میتواند برای همیشه بهترین سبک خود بماند و Fortnite را برای همیشه پشت سر بگذارد یا این رکوردها تنها برای مدت محدودی است و این بازی فراموش خواهد شد ؟

مطلب قبلی Apex Legends رکورد بازدید در توییچ را شکاند
مطلب بعدی EA بازیکنان ایرانی را بن کرد
Print
1371 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x