General

برنامه شرکت Blizzard برای Arena World Championship مشخص شد

برنامه شرکت Blizzard برای Arena World Championship مشخص شد
ادوین آزادمهر

برنامه شرکت Blizzard برای Arena World Championship مشخص شد

سوپرایزی جدید از بلیزارد

شرکت بلیزار در روز‌های قبل خبر از برگزاری مسابقات 2019 World of Warcraft داده بود و بلاخره برنامه خود برای این مسابقات در پستی به صورت رسمی اعلام کرد.

همه‌ی ما میدانیم یکی از عوامل موثر در پرطرفدارتر شدن یک بازی برگزاری مسابقات در آن بازی است ظاهرا شرکت سازنده WOW تصمیم به برگزاری مسابقاتی بیشتری در این رشته گرفته است. این که چه این مسابقات چه مقدار جایزه خواهد داشت همچنان مشخص نیست و شرکت بلیزارد همچنان درصدی را اعلام نکرده است اما تنها چیزی که تا به الان مشخص است این است که این شزکت جایزه مسابقات را از فروش WOW Toys & pets خواهد داد که موارد ذکر شده در حال حاضر در بازی و سایت بلیزارد قابل خرید و است و قیمت هر pet حدود 9 یورو است.

شروع این مسابقات با 2 فصل است که یک فصل از این مسابقات در بهار و فصل دیگر در تابستان برگزار میشود. در هر فصل 6 تیم برتر جوایزی دریافت خواهند کرد و به اعضای هر فصل 6 کاپ اهدا میشود. همچنین هر فصل از این مسابقات هشت هزار یورو یا همان ده هزار دلار جایزه دارد و این مبلغ بعد از اعلام شدن مقدار جایزه‌ای که از فروش موارد ذکر شده به دست می آید بیشتر خواهد شد. مسابقات فصل اول از هشتم فوریه استارت خواهد خورد تا شاهد شروع مسابقات جذابی باشیم.

نکته جالب توجه در مورد این مسابقات این است که بازیکنان ریجن اروپا و آمریکا در فصل‌های مختلف این بازی قرار میگیرند اما باقی ریجن‌ها نمیتواند در فصول مختلف این مسابقات شرکت کنند و با شرکت در مسابقات ریجن خود میتوانند امتیاز و جوایزی که همسان با جوایز بازیکنان اروپایی است را دریافت کنندو همچنین در پایان سال 2019 تمامی تیم‌های برتر مسابقات با هم بازی خواهند داشت.

همچنین در کنار این مسابقات رویدادی با نام Mythic Dunegeon برگزار میشود که در کشور‌های غربی و کشور های شرقی به عنوان مسابقات جهانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. این مسابقات نیز از 26 فوریه تا 12 مارس برگزار میشود و بازیکنان برای رسیدن به 12هزار دلار در هر فصل به صورت LAN با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

Print
1496 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x