General

برزیل، سیزدهمین بازار گیمینگ در سال 2018

برزیل، سیزدهمین بازار گیمینگ در سال 2018
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار عمومی

برزیل، سیزدهمین بازار گیمینگ در سال 2018

پیش‌بینی می‌شود که 75.7 میلیون بازیکن برزیلی چیزی نزدیک به 1.5 میلیارد دلار را در بازار گیم این کشور صرف کنند. این رقم برزیل را به سیزدهمین بازار گیمینگ جهان تبدیل می‌کند.

 

در جمعیت آنلاین برزیل، 50 درصد از مردان و 51 درصد از زنان به بازی‌های پلتفرم موبایل علاقه‌مند هستند و این در حالی است که 44 درصد از مردان و 38 درصد از زنات به بازی کردن با کامپیوترهای شخصی می‌پردازند. در شش ماه گذشته 83 درصد از بازیکنانی که برای بازی کردن هزینه کرده‌اند پول خود را برای خرید آیتم‌های موجود در بازی یا کالاهای مجازی صرف کرده‌اند. 38 درصد از مردان و 35 درصد زنان در این شش ماه پول خود را صرف بسته‌های الحاقی بازی‌ها کرده‌اند.

 

سهم جمعیتی که بازی می کند

 

اکثریت جمعیت آنلاین این کشور که 59 درصد خواهد بود به دیدن محتوای ویدئویی بازی‌های آنلاین می‌پردازند که 16 درصد این افراد مشاهده بازی‌ها را به بازی کردن ترجیح می‌دهند و به طور میانگین کمتر از یک بار در ماه برای بازی کردن بازی‌های ویدئویی وقت صرف می‌کنند. عموم مردم آنلاین این کشور وقت خود را صرف دیدن بخش رقابتی ورزش‌های الکترونیک و یا همان eSports می‌کنند که بازی FIFA بیشترین طرفدار را در کشور برزیل دارد.

 

منبع: newzoo
مطلب قبلی بازی Realm Royale زیر رادار طرفداران بتل رویال
مطلب بعدی اولین اطلاعات از فیلم‌نامه فیلم Metal Gear Solid منتشر شد
Print
650 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x