General

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی جام شمشاد

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی جام شمشاد
رضا طالب نژاد

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی جام شمشاد

بهترین بازیکنان هر استان مشخص شدند

مرحله مقدماتی جام شمشاد که به عنوان بزرگترین رویداد تاریخ ورزش های الکترونیک ایران شناخته می شود، آغاز شد. رقابت ها طبق برنامه ریزی اعلام شده و با شور فراوانی در استان ها دنبال می شود. بازیکنان برای دریافت جواز حضور در مرحله بعدی، تمام تلاش خود را می کنند و هیجان بازی ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. در این پست برترین، بازیکنان مرحله مقدماتی در رشته فیفا19 را اعلام خواهیم کرد. علاقه مندان عزیز توجه داشته باشید که تمامی منتخبین مرحله مقدماتی رشته فیفا در همین پست و به مرور زمان معرفی می شوند. 

 

 
 
 
برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - ایلام
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
مهرشاد نادری FIFA19 ایلام اول
مسعود بیگ محمدی FIFA19 ایلام دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - مرکزی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
میعاد حصاری FIFA19 مرکزی - اراک اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - کردستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
پارسا نادری FIFA19 کردستان - سنندج اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - خراسان رضوی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
فرزاد هدایت پور FIFA19 خراسان رضوی - مشهد اول
سینا کشاورزیان FIFA19 خراسان رضوی - مشهد دوم
نوید طاهری FIFA19 خراسان رضوی - مشهد سوم
امیررضا ذهتاب FIFA19 خراسان رضوی - مشهد چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - مازندران
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد عباسپور FIFA19 مازندران - آمل اول
یاسین کیا FIFA19 مازندران - آمل دوم
مرتضی لاهیجانی FIFA19 مازندران - آمل سوم

 

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - سیستان بلوچستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
نظر ملازهی FIFA19 سیستان بلوچستان - زاهدان اول
امید عرب FIFA19 سیستان بلوچستان - زاهدان دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - قزوین
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حميدرضا قفلگران FIFA19 قزوین - قزوین اول
امیر كاكوند FIFA19 قزوین - قزوین دوم
مسیح محافظ کار FIFA19 قزوین - قزوین سوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - آذربایجان غربی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
سینا محمودی FIFA19 آذربایجان غربی - ارومیه اول
میلاد محمودی FIFA19 آذربایجان غربی - ارومیه دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - آذربایجان شرقی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
مهرداد یقینی FIFA19 آذربایجان شرقی - تبریز اول
وهاب محسنی FIFA19 آذربایجان شرقی - تبریز دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - تهران
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
فرزان دادپژوه FIFA19 تهران اول
بهراد غلامرضایی FIFA19 تهران دوم
نیما صادقی FIFA19 تهران سوم
سامان جلالی FIFA19 تهران 4
امیر انوشه FIFA19 تهران 5
آرش خامنه FIFA19 تهران 6
محمد نظری FIFA19 تهران 7
امید احمدی FIFA19 تهران 8
امیر رضا عابدینی FIFA19 تهران 9
علیرضا صادقی FIFA19 تهران 10
فراز عبدالله زاده FIFA19 تهران 11
احسان حسن زاده FIFA19 تهران 12
حمیدرضا آقاجانی FIFA19 تهران 13
اردوان داداشی FIFA19 تهران 14
مهدی مطهری FIFA19 تهران 15
سعید مشکی FIFA19 تهران 16
اشکان نصیری FIFA19 تهران 17
احسان شمس FIFA19 تهران 18
محراب جعفری FIFA19 تهران 19
امیر مهدی درزی FIFA19 تهران 20
حسین نظری FIFA19 تهران 21
رضا صمدی FIFA19 تهران 22
سجاد عبدی FIFA19 تهران 23
وحید کوشباغی FIFA19 تهران 24
محمدرضا پیشکول FIFA19 تهران 25

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - ساری
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمدرضا طهماسبی FIFA19 ساری اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - سمنان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حسین توکلی FIFA19 سمنان اول
حامد رجبی FIFA19 سمنان دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - کردستان 
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
آروین کریمی FIFA19 کردستان - سقز اول
پارسا قبله ای FIFA19 کردستان - سقز دوم
یونس احمدی FIFA19 کردستان - سقز سوم
زکریا شریعتی FIFA19 کردستان - سقز چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - کرمانشاه
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
حسام پروین FIFA19 کرمانشاه اول
پیام تبردار FIFA19 کرمانشاه دوم
محمد امین خاک پوریان FIFA19 کرمانشاه سوم
پویا تبردار FIFA19 کرمانشاه چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - کرمان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
محمد مهدی جلالیان FIFA19 کرمان اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - خراسان شمالی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
آریا رحیمی FIFA19 بجنورد اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - لرستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
امیرمحمد سپهوند FIFA19 لرستان - خرم آباد اول
رضا قائدرحمتی FIFA19 لرستان - خرم آباد دوم
عرفان کرمی FIFA19 لرستان - خرم آباد سوم
رضا نجاتی مهر FIFA19 لرستان - خرم آباد چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - گلپایگان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
سید مصطفی مدنی FIFA19 گلپایگان اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - خراسان جنوبی
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
مهزیار قاسمی FIFA19 خراسان جنوبی - بیرجند اول
مهدی قادری  FIFA19 خراسان جنوبی - بیرجند دوم
مهران مهدوی پناه FIFA19 خراسان جنوبی - بیرجند سوم
امیرمحمد قادری FIFA19 خراسان جنوبی - بیرجند چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - گلستان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
عليرضا فهيم علوي FIFA19 گلستان - گرگان اول
مبين عليزاده FIFA19 گلستان - گرگان دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - فارس

نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
علي رضا لشكري  FIFA19 فارس اول
مهدي صمصامي FIFA19 فارس دوم
محمد صمصامي FIFA19 فارس سوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - قم
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
علیرضا یعقوبی FIFA19 قم اول
محمد صبوری FIFA19 قم دوم
محمدرضا گرامی FIFA19 قم سوم
محمد کفاش زاده FIFA19 قم چهارم
محمد کمالی FIFA19 قم اول (دور دوم)
محمدحسین رفیع پور FIFA19 قم دوم (دور دوم)

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - بندرعباس
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
امیرحسین دامنکشان FIFA19 بندرعباس اول
امین دوستی FIFA19 بندرعباس دوم
شکیب صحرائیان  FIFA19 بندرعباس سوم
ناصر بارانی FIFA19 بندرعباس چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - البرز
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
کوروش پروین FIFA19 البرز - کرج اول
احمد هادی زاده FIFA19 البرز - کرج دوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - گیلان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
کیان نوروزی FIFA19 گیلان - رشت اول
محمد قربانزاده FIFA19 گیلان - رشت دوم
 علی خزایی FIFA19 گیلان - رشت سوم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - اردبیل
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
ميثاق رستمي FIFA19 اردبیل اول
رضا قورباني FIFA19 اردبیل دوم
نويد واحدي FIFA19 اردبیل سوم
ميلاد مهدي زاده FIFA19 اردبیل چهارم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - اصفهان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
امین فاتحی FIFA19 اصفهان اول
سجاد رشیدی FIFA19 اصفهان دوم
امید جزینی FIFA19 اصفهان سوم
علیرضا عامری FIFA19 اصفهان چهارم
محمد طالعات FIFA19 اصفهان پنجم
وحید رفیعی FIFA19 اصفهان ششم
نیکان سلطانی FIFA19 اصفهان هفتم

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - چهار محال بختیاری
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
 سعادت خالدی FIFA19 چهار محال بختیاری اول

 

برترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - همدان
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
کیارش شکوهی FIFA19 همدان اول
امیر محمد غلامی جلال  FIFA19 همدان دوم

 

سسسبرترین های رشته FIFA19 در مرحله مقدماتی - شاهرود
نام و نام خانوادگی رشته استان مقام
سینا صادقی FIFA19 سمنان - شاهرود اول

 

این لیست در حال آپدیت است 

مطلب قبلی تهران و قم بیشترین شرکت‌کننده را در جام شمشاد دارند
مطلب بعدی آدرس مراکز و زمانبندی رویداد شمشاد
Print
1028 رتبه بندی این مطلب:
4/7

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x