General

بازی Realm Royale زیر رادار طرفداران بتل رویال

بازی Realm Royale زیر رادار طرفداران بتل رویال
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار عمومی

بازی Realm Royale زیر رادار طرفداران بتل رویال

استودیو Hi-Rez با انتشار بازی جدید خود نظر طرفداران بازی‌هایی مانند PUBG و Fortnite را جلب کرده است. این بازی با سبک جدید به جمع بازی‌های سبک بتل رویال اضافه شده است.

این روزها طرفداران بازی‌های سبک بتل رویال در ایران و جهان افزایش یافته است و استریمرهایی مانند نینجا نیز نقطه قوت معرفی این بازی‌ها هستند. بعد از اینکه سازندگان بازی‌های Smite و Paladins شوق طرفداران ورزش‌های الکترونیک را در بازی‌هایی مانند Fortnite و PUBG شاهد بودند دست به کار شدند و یک بازی جدید را با سبک خاص خود تولید کردند. بازی Realm Royale بعد از انتشار توسط افرادی مانند نینجا معرفی شد و این روزها شاهد آمار خوبی در این بازی هستیم. از بییندگان توییچ گرفته تا حضور بازیکنان در سرورهای این بازی.

های-رز استودیوز بازی Realm Royale را با فضایی مشابه بازی Paladins تولید کرده است و برای وارد شدن به بازی بایستی کلاس خاص خود را انتخاب کنید. شما در کنار استفاده از صلاح‌های موجود در بازی می‌توانید از قابلیت‌های خاص کاراکتر خود استفاده کنید و با دشمنان خود روبه‌رو شوید. یکی از نکات جالب بازی استفاده از اسب (Mount) برای جابه‌جا شدن در نقشه است.

در صورت تمایل به بازی کردن این بازی می‌توانید با مراجعه به صفحه رسمی بازی Realm Royale در فروشگاه استیم، این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید.

مطلب قبلی بیانیه انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک در رابطه با دهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان IeSF کائوسیونگ 2018
مطلب بعدی برزیل، سیزدهمین بازار گیمینگ در سال 2018
Print
760 رتبه بندی این مطلب:
4/5

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x