General

اخبار عمومی بازی های الکترونیک

بهترین مسلسل ها دربازی Call of Duty: Black Ops 4

بهترین های کلاس مسلسل

ادوین آزادمهر 0 11 رتبه مطلب: بدون رتبه

اگر شما یک Call of Duty باز بسیار خشن هستید، این شانس نصیب شما شده تا در این سری از بازی های Call Of Duty به بهترین مسلسل‌ها دسترسی داشته باشید.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

این نسخه مخصوص بازیکنان کامپیوتر است

مهرداد ولی زاده 0 19 رتبه مطلب: 5/0

ساعاتی قبل دانلود نسخه دیجیتال بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای افرادی که پیش‌خرید کرده بودند باز شده بود و از امروز تمامی دارندگان بازی می‌توانند دنیای جدید کال آف دیوتی را تجربه کنند. این بازی که فقط به صورت چند نفره منتشر شده است با داشتن حالت بتل رویال، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

سازمان معروف برگزارکننده تورنمنت‌های گیمینگ DreamHack، در ماه دسامبر به هند می‌رود

بمبئی میزبان جدید ورزش الکترونیک

نوید زینل نیا 0 104 رتبه مطلب: 5/0

سازمان DreamHack که رکورد یکی از بزرگترین رویدادهای LAN را نیز در اختیار دارد، در ماه دسامبر سال جاری به کشور هند می‌رود. Nodwin Gaming کمپانی هندی فعال در ورزش‌های الکترونیک، این جشنواره که قرار است در غرب شهر بمبئی برگزار شود را تایید کرد، همچنین این رویداد قرار است به طور زنده نیز پخش شود.

کمپانی Alienware اولین استادیوم تخصصی خودش را معرفی کرد

استادیوم‌های ورزش الکترونیک در حال افزایش هستند

نوید زینل نیا 0 91 رتبه مطلب: بدون رتبه

Alienware، کمپانی که اکثر گیمرها برای خرید سخت‌افزار به آن روی میاورند، اولین استادیوم خودش را 25 سپتامبر در شهر سوژو-چین افتتاح کرد. در کنار اعلامیه تاسیس استادیوم، این کمپانی از وجود فروشگاه مخصوص خود در این مکان خبر داد و اولین فروشگاه مخصوص در شرق چین و چهارمین در کل چین است.

RSS
12345انتها