Fortnite

چه زمانی اتمام فصل ششم fornite فرا میرسد؟

چه زمانی اتمام فصل ششم fornite فرا میرسد؟
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

چه زمانی اتمام فصل ششم fornite فرا میرسد؟

پایان فصل ششم و آغاز فصل هفتم این بازی

این بازی که در فصل ششم خود به سر میبرد، شروع آن از بیست و هفتم سپتامبر رقم خورد که در این فصل شاهد آپدیت های خوبی ار سمت شرکت سازنده این بازی بودیم که تمام توقعات بازیکنان از این بازی را فراهم کرد.

حالا همه‌ بازیکنان منتظر اتمام این فصل هستند چرا که هفته دهم این فصل از بازی هم به اتمام رسیده است. چیزی که شکی در آن نیست وجود تغییراتی اساسی در فصل بعد این بازی است و باید منتظر تغییرات زیادی در فصل هفتم این بازی باشیم.

این فصل از بازی در ششم دسامبر به پایان خواهد رسید و بازیکنانی که ماموریت های battle pass خود را به اتمام نرسانده‌اند باید کمی عجله کنند که فرصت زیادی برای اتمام ماموریت‌ها نخواهند داشت.

اگر ماموریت‌های هفته‌های قبل را به اتمام نرسانده اید سعی کنید که اول از همه به تکمیل کردن ماموریت‌های هفته‌های قبل بپردازید

تا بتوانید آخرین جوایز و پوسته‌های این بازی را به دست بیاورید چرا که یکی از محبوب ترین جوایز این فصل از این بازی پرطرفدار پوسته‌های عرضه شده در طول فصل بوده است.

جوایز و پوسته‌هایی که در این فصل به دست آورده اید برعکس فصل‌های قدیم دیگر از بین نمیروند و برای همیشه در inventory شما باقی خواهند ماند.

همچنین سعی کنید چه free battle pass ها و چهpremium battle pass  خود را به صورت کامل به اتمام برسانید تا هیچکدام از جوایز این بازی را از دست ندهید.

و حالا باید منتظر بود و دید که در فصل هفتم آیا بازیکنان مانند فصل ششم از بروزرسانی ها راضی خواهند بود یا خیر؟!

مطلب قبلی احتمال بن شدن icyfive از fortnite در حواشی استریم نینجا
مطلب بعدی تریلر فصل هفتم بازی Fortnite منتشر شد
Print
951 رتبه بندی این مطلب:
4/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x