Fortnite

چهار سازمان مهمی که برای مسابقات Fortnite World Cup آماده می‌شوند

چهار سازمان مهمی که برای مسابقات Fortnite World Cup آماده می‌شوند
مهرداد ولی زاده
/ دسته ها: اخبار Fortnite

چهار سازمان مهمی که برای مسابقات Fortnite World Cup آماده می‌شوند

چند وقتی است که خبرهای جذابی در مورد مسابقات Fortnite World Cup منتشر شده است. بودجه‌ای صد میلیون دلاری برای یکی از محبوب‌ترین بازی‌های این روزهای eSports تعیین شده است.

در صورتی که اخبار Fortnite را دنبال کرده باشید، چندی پیش اولین اطلاعات مربوط به Fortnite World Cup را شاهد بوده‌اید. بودجه‌ای صد میلیون دلاری برای بخش رقابتی این بازی در نظر گرفته شده است. مرحله مقدماتی مسابقات احتمالا در پاییز امسال برگزار خواهد شد.

شاید هنوز چند ماهی تا شروع مسابقات Fortnite World Cup باقی مانده است، ولی برندها و تیم‌های مطرحی این روزها در حال انتخاب بازیکنان برتر جهان در این رشته و بستن قراردادهای کلان برای شروع کار خود هستند. بخش رقابتی این بازی به دو صورت تک نفره و تیم‌های دو نفره خواهد بود و در اولین اطلاعات منتشر شده خبری از بخش Squad نبوده است. ورود به بخش رقابتی بازی نیز غیرقابل خریدن است و سازمان‌ها و تیم‌ها، هر دو بر اساس شایستگی انتخاب می‌شوند.

سازمان TSM

در صورتی که شما بخش eSports مربوط به بازی Fortnite را دنبال نکرده باشید، شانس زیادی وجود دارد که با بازیکنان این تیم آشنا باشید. علی ‘Myth’ کابانی یکی از استریمرهای مطرح این روزهای بازی فورت‌نایت است که بعد از Ninja جزو پربیننده ترین بازیکنان این رشته است. این بازیکن چیزی نزدیک به 50,000 تماشاچی را در هربار آنلاین شدن خود به همراه دارد که رقم قابل احترامی است.

داریل ‘Hamlinz’ هملین، خوان ‘CaMiLLs’ کمیلا و دی‌کان ‘Daequan’ لوکو دیگر بازیکنان این سازمان هستند که در این رشته فعالیت دارند. این سازمان در حال حاضر یک منزل گیمینگ را برای بازیکنان خود در رشته Fortnite در نظر گرفته است. بازیکنان این سازمان این روزها، در حال تمرین کردن در محل تعیین شده، واقع در کالیفرنیا، هستند.

سازمان Cloud9

سازمان Cloud9 یکی از بزرگترین سازمان‌های موجود در eSports است که بخشی از تاریخ خود را با ورود به عناوین جدید ثبت کرده است. این سازمان برای ورود به مسابقات Fortnite World Cup هزینه‌های زیادی را انجام داده است. هزینه‌هایی که برای سه تیم با حضور بهترین بازیکنان این بازی انجام شده است. دو تیم از آمریکای شمالی که با نام‌های Cloud9 Blue و Cloud9 White معرفی می‌شوند و سومی تیم با حضور بازیکنان کره‌ای تشکیل شده است.

هنوز اطلاعات دقیقی در مورد لیست بازیکنان سه تیم منتشر نشده است. ولی با توجه به اینکه این بازیکنان شانس تمرین کردن در یکی از بهترین سازمان‌های موجود را دارند قطعا شانس خوبی برای دیده شدن در مراحل بالا، خواهند داشت. در مورد تیم کره‌ای نیز، قطها با تجربه‌ای که از بازیکنان این منطقه در رشته‌های دیگر داریم، می‌توان به حضور درخشان این بازیکنان در آینده امیدوار بود.

سازمان Could9 در حال حاضر تنها مجموعه‌ای است که یک تیم شرقی را در رشته Fortnite تشکیل داده است.

سازمان Lightning Pandas

در حالی که دو سازمان قبلی جزو بزرگ‌ترین موارد موجود در eSports هستند. مجموعه Lighning Pandas با داستانی متفاوت وارد بازی Fortnite خواهد شد. این سازمان در حال حاضر یک تیم Call of Duty مطرح را مدیریت می‌کند و برخی از بهترین بازیکنان FIFA نیز با این سازمان همکاری دارند. قطعا این سازمان به اندازه TSM و C9 شناخته شده نیست، ولی مدیران مجموعه توانسته‌اند سه بازیکن مطرح جهان را در این بازی به عضویت تیم در آورند و در حال حاضر به دنبال چهارمین بازیکن هستند.

در زمان نوشتن این متن استفان ‘Zaxi’ استگارد طبق گزارش سایت FortniteTracker.com در جایگاه پانزدهم جهان قرار دارد، مرتیکاریو ‘Merti’ کاتالین در مقام 22 و نیکولا ‘Tranq’ تافت نیز سی و هشتم است. البته همانطور که اشاره شد این تیم هنوز به دنبال بازیکن چهارم خود است که با توجه به جایگاه بازیکنان فعلی، هر بازیکن دیگری را نیز می‌توانند جذب کنند.

طبق آمار سایت FortniteTracker بازیکنان این تیم ارقام خوبی را ثبت کرده‌اند. به عنوان مثال Zaxi توانسته است در فصل چهارم رنکینگ بازی 56 درصد برد را کسب کند و مجموعا در هیچ فصلی به زیر 50 درصد سقوط نکرده است.

سازمان Team Secret

این سازمان یکی از جذاب‌ترین داستان‌های بازی Fornite را به همراه دارد. مسئولین این سازمان توانسته‌اند کایل ‘Mongraal’ جکسون سیزده ساله را به عضویت در آورند. کایل جوان‌ترین بازیکن حرفه‌ای این رشته است و این خبر توسط BBC نیز پوشش داده شده است که این موضوع طرفداران انگلیسی زیادی را برای این تیم به همراه داشته است.

متس ‘Sak0ner’ سروم، دومنیک  ‘Domentos’بانتس و مایکل ‘VNHL’ گاستاد دیگر بازیکنان این تیم هستند که هر کدام قابلیت‌های زیادی را به همراه دارند. 

در صورتی که Epic Games مانند برخی بازی‌های رقابتی دیگر برای مسابقات پیش رو محدودیت سنی مشخص کند، ممکن است این تیم با مشکلات بدی روبه‌رو شود. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، احتمال دارد که محدودیت سنی مسابقات بین 16 تا 18 سال باشد که مانع حضور کایل جوان در مسابقات Fortnite World Cup خواهد شد. ولی در صورتی که این موضوع رخ ندهد، می‌توانیم جوانی سیزده ساله را بر روی استیج مسابقات FWC شاهد باشیم.

مطلب قبلی تعداد بازیکنان بازی Fortnite از مرز ۱۲۵ میلیون نفر گذشت
مطلب بعدی آخرین آمار مربوط به خود را در Fortbuff دنبال کنید
Print
807 رتبه بندی این مطلب:
4/8

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x