Fortnite

صحبت‌های Ninja در مورد Fortnite، شیکاگو و تبدیل شدنش به یک الگو برای جوانان

صحبت‌های Ninja در مورد Fortnite، شیکاگو و تبدیل شدنش به یک الگو برای جوانان
نوید زینل نیا
/ دسته ها: اخبار Fortnite

صحبت‌های Ninja در مورد Fortnite، شیکاگو و تبدیل شدنش به یک الگو برای جوانان

بردن تورنمنت یک میلیون دلاری و شکستن رکورد Twitch به همراه Drake جالب است، ولی هیچ چیز برای Tyler "Ninja" Blevins بیست و هفت ساله که از سال گذشته تا به حال، به درجات بالایی در بازی Fortnite رسیده است، هیجان‌انگیزتر از بازگشتش به خانه نیست. 

با وجود طرفداران زیاد او در غرب و دیترویت، Ninja بالاخره می‌تواند رویدادهایی که معمولا در شهرهایی مانند نیویورک و لس‌آنجلس برگزار می‌شود را به شهر خود بیاورد. Ninja با همراهی Redbull، رویدادی را در طبقه 99 برج Willis برگزار می‌کنند تا طرفداران بازی Fortnite بتوانند دور هم جمع بشوند و لحظات خوشی را پشت‌سر بگذارند.

نینجا:

خیلی فوق‌العاده است که در شهر خودم شیکاگو بازی کنم. من همیشه در حومه شهر بوده‌ام و در شهر زندگی نکرده‌ام، فقط هر از چندگاهی والیدنم مرا به شهر می‌بردند. تنها موضوع مهم، حضور کودکان در این تورنمنت است، تا شاید بتوانم به آن‌ها امید یا حتی چیزی را آموزش بدهم.


بر خلاف استریمرهای دیگر که به دنبال مخاطبان جوان هستند، Ninja با تغییر ساعت استریم‌هایش از دیروقت به ساعت‌هایی که بیشتر مناسب خانواده است سعی داشت تا به پدر و مادرها بگوید که تمامی استریمرها و بازی‌های رایانه‌ای مخرب و بلااستفاده نیستند.

من هیچوقت در استریم‌هایم به دیدگاه خودم توجه نمی‌کردم، چون همیشه به این فکر بودم که چه تاثیری می‌توانم بر روی بچه‌ها بگذارم. زمانی که من و همسرم مدت زمان استریم را بیشتر کردیم، شاهد بودیم که بیننده‌های کم سن و سالمان بیشتر شده‌اند و ما داریم در Fortnite رشد می‌کنیم. من با بچه‌های زیادی رو به رو شده‌ام که تا من را می‌بینند می‌گویند: وای خدای من، یعنی خودت هستی؟ تو Ninja هستی؟ و بعد مادرهایی که مسیرهای طولانی را طی کرده اند تا به من بگویند چقدر بچه‌هایشان به استریم‌های من علاقه دارند.


بعضی از والدین شاید حتی بچه‌هایشان را کنترل نکنند و در جریان رفتارهای روزمره آن‌ها قرار نداشته باشند، اما یک پدر و مادر خوب همیشه این کار را می‌کند. به نظر ما این 100% مهم است که خانواده‌ها بچه‌هایشان را کنترل کنند و از علایقشان با خبر بشوند. اگر بر خلاف این باشد، مطمئنا بچه‌ها به بیراهه می‌روند.

 


روح خانواده در شیکاگو جریان خواهد داشت. جسیکا، همسر او که خودش هم استریمر است و هم استریم‌های Ninja را مدیریت می‌کند، قرار است در این تورنمنت بخش مصاحبه‌ها را نیز مدیریت کند. یکی از برادران Ninja در این تورنمنت بازی می‌کند و دیگری نیز به عنوان تماشاچی حضور خواهد داشت. این رویداد برای Ninja بسیار مهم است، زیرا باید در برابر 40.000 طرفداری قرار بگیرد که ماه گذشته در پی  برگزاری بازی Fortnite در E3 که در لس‌آنجلس برگزار شد، او را همایت کردند.


برای او، کسی که تا سال گذشته حتی فکرش را هم نمی‌کرد که به چنین دستاوردی برسد، این رویداد بیشتر از جام طلایی و پر شدن حساب‌های بانکی‌اش ارزش دارد. اگر او بتواند در کنار عزیزان و طرفدارانش بازی کند و باعث آمدن لبخند بر روی لبانشان بشود، بدون شک کار خودش را انجام داده و این برای تمامی گیمرها در سرتاسر جهان کافیست.


اما اگر او تقریحی هم بازی کند، بازهم نباید گولش را بخورید. وقتی که ما از او سوال کردم; حالا که می‌خواهی در شهر خودت و در کنار خانواده و دوستانت بازی کنی، ممکن است به آن‌ها آسان بگیری؟ و او بدون هیچ تردیدی گفت:


معلوم است که نه، اگر بتوانم شکستشان بدهم حتما این کار را خواهم کرد. هیچکس نمی‌خواهد در شهر خودش بازنده باشد.

مطلب قبلی تم جدید آیتم‌های بازی Fortnite به مناسبت هفته کوسه
مطلب بعدی تیم Liquid نوح "Vivid" رایت را به ترکیب تیم Fortnite اضافه کرد
Print
1130 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x