Fortnite

شاهزاده هری: فورتنایت باید ممنوع شود

شاهزاده هری: فورتنایت باید ممنوع شود
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

شاهزاده هری: فورتنایت باید ممنوع شود

صحبت‌هایی عجیب از پرنس ششم بریتانیا

پرنس هری ششمین پرنس خانواده سلطنتی بریتانیا در روزهای گذشته صحبت‌هایی در مورد بن کردن بازی فورتنایت کرد. BBC صحبت‌های پرنس هری را در زمان برگزار شدن یک رویداد گیمینگ در لندن منتشر کرد.


پرنس هری در صحبت‌های خود گفته است که این بازی باید بن شود چرا که انجام این بازی در منزل هیچ منفعت و سودی ندارد و تنها در صورت ادامه دادن به این بازی کاربر به بازی اعتیاد پیدا میکند. این اعتیاد کاربر را برای مدت زیادی پای کامپیوتر نگه میدارد و در صورت ایجاد این اعتیاد مواردی مانند مشکلات خانوادگی و هنجارشکنی کودکان ایجاد خواهد شد.

او همچنین در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرده است که فضای مجازی اعتیاد بیشتری نسبت به اعتیاد به الکل و مواد مخدر دارد.این نظر در مورد بازی داده شده است که سازنده آن شرکت Epic Games است و تا به الان شهرت زیادی در میان مردم به دست آورده است.

در سال 2018 این بازی پرطرفدارترین و بزرگترین بازی جهان شد و طبق اعلام شرکت سازنده این بازی 250 میلیون بازیکن تا به الان این بازی را انجام داده‌‍اند و این بازی با داشتن 11 میلیون بازیکن آنلاین در بازی رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرده است. محبوبیت و بازدید از این بازی با شروع رقابت این بازی با COD BO4 و Apex Legends روز به روز بیشتر میشود.


پرنس هری این صحبت‌ها را بعد از اتمام جلسات جدید سازمان WHO یا سازمان سلامت جهانی گفته است و در این جلسه از صحبت‌های سازمان در مورد ضررهای بازی‌های کامپیوتری مانند اعتیاد به بازی و کمرنگ شدن توجه به زندگی و فعالیت‌های روزانه بحث میشده است.


این صحبت‌ها به نظر نمیرسد که بازی فورتنایت را دچار مشکل کند و یا حتی این بازی برای بازیکنان خود در سراسر جهان مشکل ساز بوده باشد اما باید گفت که این بازی نقش خود را در میان جوامع مختلف ایفا کرده است و محبوبیت این بازی روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد.

مطلب قبلی نسخه 8.20 بازی فورتنایت چهارشنبه منتشر میشود
مطلب بعدی شروع ثبت نام مسابقات کشوری رشته Fortnite
Print
964 رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x