Fortnite

سیستم مچ میکینگ بازی Fortnite تغییر خواهد کرد

سیستم مچ میکینگ بازی Fortnite تغییر خواهد کرد
ربابه عبدالهی
/ دسته ها: اخبار Fortnite

سیستم مچ میکینگ بازی Fortnite تغییر خواهد کرد

جایگزینی سیستم مچ میکینگ مبتنی بر مهارت در بازی فورتنایت

Epic Games قصد دارد تغییرات بزرگی را در سیستم مچ‌میکینگ (matchmaking) بازی بتل رویال محبوب خود یعنی Fortnite اعمال کند. با انتشار به‌روزرسانی بزرگ بعدی بازی یعنی به‌روزرسانی نسخه‌ی v10.40، توسعه‌دهنده‌ی این بازی مچ‌میکینگ مبتنی بر مهارت (skill-based) را در فورتنایت معرفی خواهد کرد. Epic Games در پستی در وبلاگ خود چنین نوشته است: «از زمان انتشار بازی Fortnite، استراتژی مچ‌میکینگ برای مودهای اصلی بازی ما عمدتاً تغییری نداشته است. با این حال در طی دو سال گذشته، دامنه‌ی مهارت بازیکنان به طرز قابل ملاحظه‌ای رشد کرده است.»

دقیقاً مشخص نیست که این سیستم چطور کار خواهد کرد، اما Epic Games می‌گوید که سیستم بهبود‌یافته‌ای را معرفی خواهد کرد تا بازیکنان نبردهای منصفانه‌تری را تجربه کنند. به گفته توسعه‌دهنده بازی، این بدان معناست که شما به احتمال زیاد با بازیکنان دارای مهارت‌های مشابه بازی خواهید کرد و هر چه مهارت‌های خود را بالاتر ببرید، حریفان شما نیز قوی‌تر خواهند شد. انتظار می‌رود که سیستم مچ‌میکینگ جدید برای تمام مناطق در دسترس قرار بگیرد.

این تغییر بزرگی برای بازی به شمار می‌رود و می‌تواند تأثیر بسزایی در نحوه رقابت بازیکنان حتی در حالت استاندارد داشته باشد. برای استریمرهای حرفه‌ای، این تغییر می‌تواند نحوه‌ی پخش بازی را به طور قابل توجهی با تغییر مواجه کند. تغییر سیستم مچ‌میکینگ فورتنایت به علاوه مغایر با گفته‌های قبلی این شرکت است که گفته شده بود، Fortnite برای بازیکنان با سطح مهارت‌های مختلف طراحی شده است تا در کنار همدیگر به رقابت بپردازند.

Epic Games بالأخره قابلیت‌های ربات‌های مکانیکی بزرگ را در بازی به شدت کاهش داد، اما تفاوت بین بازیکنان معمولی و بازیکنان حرفه‌ای بیشتر شده است، چرا که Fortnite به طور پیوسته به همراه رویدادهایی مانند World Cup و رقابت‌های Fortnite Champion Series در حال تبدیل شدن به یک ورزش الکترونیک پایدار است.

موضوع دیگری که تا حدودی هم مرتبط است، با شروع فصل 11 بازیکنان بالأخره می‌توانند به لطف معرفی ربات‌ها، به طور مناسب در این بازی تمرین کنند. ربات‌ها مشابه بازیکنان معمولی عمل خواهند کرد و به بازیکنان کمک می‌کنند تا مهارت‌های خود را تقویت کنند. ربات‌ها در ارتباط با سیستم مچ‌میکینگ جدید کار خواهد کرد و هر چه مهارت‌های خود را تقویت کنید، با ربات های کمتری روبرو خواهید شد. احتمال دارد که ربات‌ها فقط برای بازیکنان با درجه مهارت پایین در دسترس باشند تا بتوانند به آن‌ها کمک کنند که مهارت‌های رقابتی خود را برای بازی کردن در مقابل انسان‌ها تقویت کنند. Epic Games می‌گوید که ربات‌ها در مود arena در دسترس نخواهد بود.

مطلب قبلی چگونه Battle Star پنهان فصل دهم Fortnite را پیدا کنیم
مطلب بعدی چه اتفاقی در رویداد پایان فصل 10 بازی Fortnite رخ داد؟
Print
541 رتبه بندی این مطلب:
3/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x