Fortnite

در انتظار منتشر شدن فصل هشتم بازی Fortnite

در انتظار منتشر شدن فصل هشتم بازی Fortnite
ادوین آزادمهر
/ دسته ها: اخبار Fortnite

در انتظار منتشر شدن فصل هشتم بازی Fortnite

فصل جدیدی در راه است

با اتمام تعطیلات سال نو میلادی و گذشت تنها چند هفته از فصل جدید این بازی شرکت سازنده این بازی اعلام کرد که فصب جدید این بازی در تاریخ 28 فوریه آغاز خواهد شد.

فصل هفتم این بازی که در تاریخ 6 دسامبر عرضه شد با آپدیت‌های جالبی همراه بود و شاهد بودن هواپیما‌ها و سبک جدیدی از فایت‌ها در این فصل از بازی بودیم.

این خبر میتواند موجب خوشحالی تمام بازیکنان این بازی باشد چرا که حالا دیگر تمامی بازیکنان منتظر انتشار فصل جدید این بازی هستند اما اینکه چه تغییراتی در این بازی ایجاد خواهد شد همچنان مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی در این بازی باشیم. اما اتفاق جالبی که کاربران این بازی به ان پی برده‌اند این است که در فایل‌های بازی سرنخ‌هایی به دست آمده که در فصل جدید ضربه‌هایی با نام Earthquake به بازی اضافه خواهد شد اما همچنان معلوم نیست که این مورد با چه اسلحه‌ای انجام میشود اما این موضوع باعث میشود که بازیکنان این بازی بیشتر از قبل برای انتشار این بازی انتظار بکشند.

در مورد مواردی که مطمئنا به این بازی اضافه خواهد شد میتوان به عوض شدن شکل ظاهری مپ بازی و موارد این چنینی اشاره داشت چرا که این موارد در تمامی بروزرسانی‌ها دستخوش تغییراتی میشوند. حال باید دید این بروزرسانی جدید چه تغییراتی را خواهد داشت و آیا باز هم با تم زمستانی مواجه خواهیم شد یا خیر !

مطلب قبلی بهترین موس‌ها برای بازی Fortnite
مطلب بعدی نسخه 7.30 بازی Fortnite منتشر شد
Print
1077 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x