Fortnite

جایزه 10 میلیون دلاری برای برندگان FNCS و به‌روزرسانی جدید فصل دهم Fortnite

جایزه 10 میلیون دلاری برای برندگان FNCS و به‌روزرسانی جدید فصل دهم Fortnite
امین حسین پور
/ دسته ها: اخبار Fortnite

جایزه 10 میلیون دلاری برای برندگان FNCS و به‌روزرسانی جدید فصل دهم Fortnite

آپدیت جدید بازی فورتنایت

Epic Games جزئیات جدیدی را درباره Fortnite Champion Series یا به اختصار FNCS و به‌رو‌زرسانی فصل دهم بازی فورتنایت اعلام کرده است. FNCS برای برندگان این رویداد جایزه 10 میلیون دلاری در نظر گرفته است. همچنین جوایز اضافی به برندگان رویدادهای Cash Cup که به صورت هفتگی برگزار می‌شود، اختصاص خواهد یافت.

Fortnite در این رویداد که از 17 آگوست آغاز خواهد شد، میزبان یک مسابقات سه‌ گانه خواهد بود که آخر هر هفته به مدت پنج هفته برگزار می‌شود. همانطور که در رویداد Fortnite World Cup مشخص شد، رقابت‌های FNCS بر پایه یک سیستم لیدربرد آنلاین برگزار خواهد شد. رتبه‌بندی تیم‌ها بر اساس امتیازات کسب‌شده انجام خواهد شد و اهدای جوایز با توجه به جایگاه نهایی تیم‌ها در رقابت‌های هر هفته خواهد بود. تیم‌های برتر این لیدربرد به مرحله فینال صعود خواهند کرد که در تاریخ 20-22 سپتامبر برگزار می‌شود. Epic Games اعلام کرده است که قوانین مسابقات FNCS به زودی منتشر می‌شود.

علاوه بر برطرف شدن باگ‌ها و به‌روزرسانی سیستم پرداخت، Epic Games اعلام کرده است که یک ربات جدید به نام B.R.U.T.E. را در فصل دهم به بازی اضافه می‌کند. البته بازیکنان به خاطر قدرت بیش از حد این ربات اعتراض کرده‌اند. Epic Games به جای حذف این ربات تصمیم گرفته است تا تغییراتی را برای کاهش قدرت B.R.U.T.E. یا به اصطلاح بازیکنان، برای نرف کردن آن اعمال کند. برای مثال اکنون یک لیزر هدف‌گیری برای این ربات در نظر گرفته شده است که نشان می‌دهد موشک‌ها به کدام جهت شلیک خواهند شد. این لیزر همچنین دارای سیستم صوتی است که اگر بازیکنان هدف قرار گرفته شوند، به آن‌ها هشدار می‌دهد.

تعدادی از تیم‌های ورزش‌های الکترونیک، بازیکنان حرفه‌ای و طرفداران نارضایتی خود را از این مسئله با هشتگ #RemoveTheMech در توئیتر اعلام کرده‌اند که عصر جمعه تبدیل به ترند شماره یک در این سایت شد. این اولین باری نیست که Epic Games به خاطر آیتم‌های داخل بازی مورد انتقاد قرار می‌گیرد. قبلاً یک هواپیمای جنگنده به نام X-1 Stormwing به بازی اضافه شد ولی متعاقباً در فصل هشتم از بازی حذف شد، زیرا بازیکنان می‌توانستند به طور ناعادلانه‌ای از این هواپیما به نفع خود استفاده کرده و تا آخرین لحظات حساس از شرکت در نبردها فرار کنند. اطلاعات مربوط به اخبار بازی فورتنایت را در پست‌های آتی بیشتر بررسی خواهیم کرد. 

مطلب قبلی پلیس میتینگ بزرگ طرفداران کلن FaZe را تعطیل کرد
مطلب بعدی چگونه Battle Star پنهان فصل دهم Fortnite را پیدا کنیم
Print
52 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x