Fortnite

اخبار فورت نایت

تفاوت میان دو بازی Fortnite و Apex Legends

رقابت بزرگ غول‌های سبک بتل رویال !

ادوین آزادمهر 0 148 رتبه مطلب: بدون رتبه

بازی Apex Legends در این چند هفته آغازین انتشار خود توانست تمامی رقبای خود در این سبک بازی را شکست بدهد و با داشتن برتری‌هایی رقیب اصلی خود یعنی Fortnite را ار نظر بازدید و بازیکن کنار بزند

نسخه 7.30 بازی Fortnite منتشر شد

آخرین بروززسانی‌های فصل هفتم

ادوین آزادمهر 0 124 رتبه مطلب: بدون رتبه

گرچه فصل هفتم این بازی تمام شده به نظر میرسد اما Epic Games هنوز هم برای بازیکنان در این فصل سوپرایز‌های جدیدی دارد و قرار است که قبل از انتشار فصل هشتم این بازی باید شاهد نسخه جدیدی در فصل هفتم باشیم.

در انتظار منتشر شدن فصل هشتم بازی Fortnite

فصل جدیدی در راه است

ادوین آزادمهر 0 132 رتبه مطلب: بدون رتبه

با اتمام تعطیلات سال نو میلادی و گذشت تنها چند هفته از فصل جدید این بازی شرکت سازنده این بازی اعلام کرد که فصب جدید این بازی در تاریخ 28 فوریه آغاز خواهد شد.

بهترین موس‌ها برای بازی Fortnite

انتخاب حرفه‌ای ها

ادوین آزادمهر 0 214 رتبه مطلب: بدون رتبه

Fortnite یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بازی‌های دنیاست که هر بازیکنی دوست دارد در این بازی به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شود و به جایگاه بهترین‌های این بازی برسد اما برای رسیدن به این هدف بازیکنان به داشتن مهارت و سرعت بالایی در بیلد کردن در این بازی دارند.

چالش‌های هفته 5 بازی Fortnite

چالش‌های جدید

ادوین آزادمهر 0 180 رتبه مطلب: بدون رتبه

بازی fortnite با آغاز شدن فصل هفتم و رویداد سال جدید در میان کاربران این بازی به شدت محبوب تر از قبل شد و حالا نوبت چالش‌های جالب و جدیدی از هفته 5 این بازی است تا بازیکنان این بازی را حسابی سرگرم کند

RSS
12345انتها