FIFA

Froggen بعد از یک سال به میدان مسابقات بازگشت

Froggen بعد از یک سال به میدان مسابقات بازگشت
ادوین آزادمهر

Froggen بعد از یک سال به میدان مسابقات بازگشت

بازگشت بهترین بازیکن

سال پیش یکی از بهترین‌های جهان در بازی lol و رول مید این بازی اعلام کرد برای مدتی قرار است که از این بازی و مسابقات کناره‌گیری کند و مدتی به استراحت کردن بپردازد اما حالا بعد از یک سال این بازیکن یعنی Froggen به این بازی بازگشته و فعالیت خود را در تیم Golden Guardians شروع خواهد کرد.

این بازیکن که سابقه بازی کردن در تیم‌های آمریکای شمالی و اروپایی را دارد با بازگشت خود دل بسیاری از طرفداران این بازی را شاد کرده و حالا این بار باز هم با حضور در یکی از تیم های اروپایی بازگشته و باید دید که آیا این استراحت یک ساله کمکی به این بازیکن برای بهتر شدن کرده یا خیر!

اگر بخواهیم درباره این بازیکن خیلی کوتاه صحبت کنیم باید گفت که این بازیکن در سال 2015 در تیم‌های اروپایی مشغول به فعالیت شد که پس از کسب تجربه‌ای خوب در سال 2016 به تیم‌های موجود در آمریکای شمالی نقل مکان کرد تا داستان جدیدی را در لیگی جدید آغاز کند. این بازیکن بعد از این یک سال که تنها در حال استریم کردن بوده حالا وارد تیمی شده که در بسیاری از مسابقات موفق حاضر شده بوده و در سال 2018 موفق به کسب 2 مقام دومی در مسابقات بوده است.

حضور این بازیکن در تیم به جای mickey بازیکن قدیمی این تیم است که در چند روز گذشته از تیم جدا شده بود و حالا این froggen است که باید کاری کند تا جای خالی بازیکن با تجربه و قدیمی در تیم احساس نشود.

همچنین تیم فعلی بازیکن این با ترکیب جدیدی وارد مسابقات در فصل 2019 میشود و باید دید که تا حد این تغییرات تیم را به سمت کسب قهرمانی‌های مختلف میکشاند.

در آخر باید گفت که حضور froggen در این تیم چالش بزرگ و جدیدی برای او خواهد بود و این بازیکن باید تمام سعی خود را برای رسیدن به بهترین‌ها در فصل جدید یعنی 2019 انجام دهد تا باز هم تمامی طرفداران این بازی از او به عنوان یکی از بهترین‌ها یاد کنند.

Print
1594 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x